Hazır Mutfak Modelleri

Hazır Mutfak Modelleri

Günlük hayatın stresinden uzakta, ev sakinlerinin bir arya geldiği bir alan olma özelliğine ulaşan mutfaklar, tasarımcılarımızın imzaları altında güçlü ve fonksiyonel tasarımlarla donatılmıştır. Mutfak tasarımları teknolojik, ergonomik ve estetik olarak bizlere tam bir uyum içinde sunulmuştur. Hazır mutfakların her yeni modeli dünya çapında ünlü tasarımcıların işbirliği ile uzun uğraşlardan sonra imal edilmiştir.

Mutfakta minik biri mi var? Alçakta yer alan çekmeceler ve raflar, çocuklarınızın hem kendi işini yapmasını hem de size yardım etmesini sağlar. Ama tabiî ki her şey çocukların küçük ellerinin ulaşabileceği yerde olmamalı. İşte ocak koruyucu ve çekmece stoperlerimiz tam da böyle meraklı minikleri korumak için tasarlandı.

Elleriniz tencere, tabak, tarifler ya da teflonla doluyken mutfak çekmecelerini nasıl kapatırsınız? Tüm gücünüzle itersiniz değil mi? Biliyoruz. İşte bu yüzden çekmecelerin rahatça açılıp kapanması ve dayanıklılığı bütün testlerden geçmiştir. Çekmecelerdeki üstün teknoloji ile sessizce kapanır. İşte size günlük hayatınız için olağan üstü kalite ve yepyeni tasarımlarıyla karşınızda. 2013 yılı modellerimizi merak mı ettiniz? Sizleri mağazalarımıza davet ediyoruz. Yeni modelleri görmek için acele edin.

hazır mutfak modelleri, hazır mutfak fiyatları, mutfak dolapları, mutfak dolapları

Yorumlar

  1. Cüneyt Kahraman 08 Aralık 2013

Yorum Yaz

27 + = 32