İç Mekan Merdivenleri

Dublex veya daha çok katlı evlerde iç mekan merdiveni olarak kullanılan araçların kaliteli ve şık olmaları ev dekorasyonu ve kullanım rahatlığı için gereklidir. İç mekan merdiven modelleri olarsak en çok tercih edilen modelin ahşap olduğunu söyleyebiliriz. Ahşap her ne kadar kullanımı zor bir malzeme olsa da görüntü olarak evlere güzellik ve hoşluk kattığı yadsınamaz.

Bundan sonra gelen seçenek ise mermerden yapılmış merdivenlerdir, çoğunlukla satın alınan villa tarzı evlerin iç mekan merdivenleri mermerden üretilmiştir, zira alımı ve uygulanması ahşaba göre daha kolaydır. Ancak her eve uymaz ve renk olarak da beyaz olduğu için mobilyalar ile arasında tezat oluşturabilir. Ama yine de çok kullanılmakta olan bir modeldir.

Son yıllarda ferforje denilen bir metalden yapılan merdivenleri saymadan geçemeyiz, işlemeleri ile göz dolduran ve hafif olduğu ve dayanıklı olduğu için kullanımda sıkıntı yaratmayan bu merdivenler kullanışlıdır. Merdiven iç mekan modelleri arasında en bilinen ve en çok kullanılanlar bu üç model merdiven modelidir.

İç Mekan Merdivenleri ResimleriYorum Yaz

93 − = 86