İkea Halı Modelleri

İkea Halı Modelleri

Halı odaya yumuşacık, sıcak bir görünüş verir, gürültüyü hafifletir. Halıyı da diğer eşyalar gibi sade, ağırbaşlı, çabuk bıkılmayacak bir renkte seçmek en iyisi. Ama grinin biraz hüzün veren ciddiyetin en kaçınılması gerekir.

 

Desenli halıların canlı, neşeli bir görünüşleri olduğunu ama “varlığını pek fazla hissettirdiğini” hiç akıldan çıkarmayın. Ama her gün aynı deseni görmekten bıkmayacağınıza güveniniz varsa, seçin böyle bir halıyı kaçırmayın.

 

Yaşasın! Desenler geri geldi!. İster natürel ister canlı renklerde. Yeni tekstil ürünlerinden meydana gelen koleksiyonda organik, göz alıcı Jorun’da hepsini bulacaksanız. Jorun’un İskandinav serinliğinin güneyin sıcaklığıyla buluştuğu bu seride, siyah, bej ve kırık beyazın tonlarıyla birleşiyor. Dinamik ve uyumlu bir görüntü yaratıyor.

 

İkeanın sizler için hazırladığı yeni koleksiyon halılardan olan Adum, vitten, pers kel, alhede, gaser, aborg modelleri ile evimizin en güzel köşelerinde ayaklarınız bayram edecektir. Fabler Prickar modeli ile de çocuklarımızın odasında rahat bir şekilde üzerinde ders çalışmak ve oyun oynamak için ideal modelleri arasında yer alır. Tüm modellerimizi görmek için sizleri İkea bayilerine bekliyoruz.

ikea halı modelleri, halı modelleri, halı fiyatları

Yorum Yaz

37 + = 40