İkea Yatak Odası

İkea Yatak Odası

Yatak odasındaki bulunan dolaplarınızda neler mevcut. Hemen hemen her türlü giyim kuşam eşyaları haricinde, nevresimlerimiz, kılıflarımız, çantalarımız ve daha neler neler. Yatak odanız bir yer olmaktan fazlasına yarıyorsa, burada bulunan dolaplarda sadece kıyafetlerinizi saklamaktan fazlasını yapabilirler. İşte kitaplarınızı, makyaj malzemelerinizi, yatak takımlarınızı ve daha pek çok eşyanızı yatak odanızı rahat bir şekilde tutmanızı kolaylaştıracak değişik dolap İKEA Gardırop modellerini sizlerin ihtiyaçlarınıza göre tasarladık. Gardırobun üstünü sık kullandığınız eşyaları Skubb kutular içine koyarak içine toz kaçmadan uzun süre dolaplarınızın üstüne koyarak kullanabilirsiniz.

Düz veya çubuklu kapak seçenekleri, sağa ve sola doğru ayarlanabilir kapaklar. İster aynalı ister aynasız, deri veya ahşap sizin tercihinize bağlı. Odam küçük ve normal dolapların kapaklarını zor açıyorsanız size sürgülü modelli dolaplarımızı önerebiliriz. Kapağın içinde boy aynası ile giyiminiz kontrol ederek, dışarısında bulunan kulplarından geçici olarak giyeceğiniz elbiseleri rahat bir şekilde asabilirsiniz. Çeşitli ebatlara sahip gardıroplar, içinde bulunan ayarlanabilir rafları, kullanışlı derin çekmeceleri tam aradığınız özelliklere sahiptir. Daha olmadı kendi kapağınızı kendiniz yaratabilirsiniz.

İster tel bir gardırop ister dolap odası, hayalinizdeki kombinasyonu kendiniz tasarlayın. Yerinizin dar olması sizi durdurmasın, küçükten büyüğe her modelimiz mevcut. Önce yerinize ve eşyanıza uygun iskeleti seçin. Sonra menteşeli ya da sürgü kapaklarla gardırobunuzu tamamlayın. Yeni trend gardıroplarımızı görmek için sizleri İKEA mağazalarına bekliyoruz.

yatak odası, 2013 yatak odası, yatak odası fiyatları, ikea yatak odası, ikea, ikea mobilya

Yorumlar

  1. Fatih Serdaroğlu 08 Aralık 2013

Yorum Yaz

− 1 = 3