İstikbal Bahçe Mobilyaları ve Fiyatları 2021

İstikbal Bahçe Mobilyaları ve Fiyatları 2021

Ülkemizde havalar ısındığında ya da kış bahçelerinde bahçeleri süsleyen zarif ve dekoratif mobilya ürünleri kullanılır. Buna istinaden herkes hem kaliteli hem ucuz bahçe mobilyalarına sahip olmak ister. İstikbal tüm bütçelere ve zevklere ayrıca evlere özel bahçe mobilyaları tasarlamıştır. Her sezon istikbal bahçe mobilyası modelleri, yeni ürünleri ile tasarlanır.

Özellikle fiyatları ve tüm özellikleri ile herkesin beğenisini kazanan ürünler vardır. Bahçelerde en aranan ürünler masalar ve sandalyelerdir. İstikbal bu ürünler de yaz aylarına özel malzemeler ile kullanım sağlar. Ayrıca evlerde kişi sayısına uygun olarak sandalye seçme avantajı ve masa boyu tercihleri bulunur.

İstikbal tüm evler için balkon ve bahçelerine uygun, yeni sezona ait ürün gruplarını tasarlayıp piyasaya sunmuştur. Özellikle rahat ve konforlu bahçe mobilyaları masalar sandalyeler ve diğer ürünlerden oluşur. Kişi sayısına göre de tasarlanan bu ürünler kombin halinde üretilir ve kişilerin tercihlerine sunulur. Masalar oval ya da kare olarak kişilerin tercihlerine göre satıştadır. Aynı şekilde sandalyeler de evlerde kişi sayısına göre tasarlanır.

İstikbal Solar Oval Masa Takımı Modeli: Fiyatı 9.693 TL’dir.

https://www.istikbal.com.tr/files/pi/big/solar-oval-masa-tk-6.jpg

İstikbal Solar oval masa takımları istikbal bahçe mobilyaları kategorisinde yepyeni ürünlerdendir. Ayrıca renk ve içerdiği malzemeler ile müşterilerinin beğenisine kazanmıştır. Özellikle masa sandalye ürün gamında harika tasarımlara sahiptirler. İçeriklerinde tüm masa ve sandalye renkleri beyaz olarak dizayn edilmiştir. Ayrıca, açık fuşya tonunda minderleri ve oval masa tasarımı göz kamaştıran modellerdir. İstikbal solar oval masa seti bir adet masa ve 4 adet sandalye ve iki adette tekli koltuktan oluşur. Fiyatları ve çeşitleri ile Solar serisinin yuvarlak masalı modelleri vardır.

İstikbal Bahçe Mobilyaları ve Fiyatları 2021 Resimleriİstikbal Aqua Bahçe Masa Takımı Modeli: Modele göre fiyatı değişken olup Oval Takım 9.124 TL dir.

https://www.istikbal.com.tr/files/pi/big/istikbal-aqua-6li-oval-masa-takimi-010414-kahve-1.jpg

İstikbal Aqua bahçe masa takımları istikbal bahçe masa sandalye takımları arasında en çok dikkat çeken ürünlerden biridir. Özellikle bu Aqua serisi hem oval, hem yuvarlak masa seçenekleriyle kolaylık sağlar. Bunun yanında diğer istikbal bahçe masa sandalye takımlarından farklı olarak sekiz kişilik oval masa alternatifleri vardır. Aqua koleksiyonunda yuvarlak masa takımı, oval masa takımı farklı fiyat ve özelliklere sahiptir. Aynı zamanda 8 kişilik oval masalı ürünlerde farklı olarak fiyat ve çeşitlilik ile dizayn edilmiştir.

İstikbal Nova Bahçe Masa Takımı: Modele göre fiyatı değişken olup 7.071 TL ve 10.023 TL arasında değişendir.

https://www.istikbal.com.tr/files/pi/big/istikbal-nova-kare-masa-seti-28052018-1.jpg

İstikbal Nova bahçe masa takımı hem dikdörtgen masa hem de kare masa seçenekleri ile tasarlanmıştır. Takımlar arasında en dikkat çeken modellerdir. Bahçe masa sandalye seti içerisinde bu modeller İstikbal’in en tutulan bahçe mobilyaları arasındadır. Holiday bahçe masa sandalye takımlarında yuvarlak masa ve oval masa alternatifleri ile her eve ve bütçeye özel ürünler arasında yer alır. İstikbalin diğer ürünleri şunlardır; Aqua köşe, palmiye mini takım, anemon mini takım, Aqua mini takım beyaz, solar mini takım beyaz, Solar oval masa takımı beyaz Aqua 8’li oval masa takımıdır.

 

Yorum Yaz

2 + 3 =