İstikbal Bebek Odası Modelleri ve Fiyatları 2021

İstikbal Bebek Odaları ve Fiyatları

Her anne babanın en kıymetli varlıkları bebekleridir. Aileler bebekleri için en güzel bebek odası takımlarını seçmek isterler. Rahat konforlu bir bebek odası aynı zamanda zarif ve modern bir görünüme sahip olmalıdır. İstikbal bebek odası takımları ailelerin bebeklerini düşünerek birbirinden güzel modeller üretmişlerdir. Bebeklere özel bir yatak, dolap ve diğer ürünleri ile tüm ailelerin zevklerine özel tasarlanmışlardır.

İstikbal Santino Bebek Odası Takımı Modeli: Kapak modeline göre 2.857 TL ile 4.884 TL arasındadır.

https://www.istikbal.com.tr/files/pi/big/istikbal-santino-bebek-odasi-05022018-1.jpg

Santino bebek odası takımı bu modellerden biridir. Oda takımı olarak zarif kulp uygulaması ve yerden yüksek ayak yapısına sahiptir. Bu sayede takım modern ve bebeklere özgü bir tarza sahip oluyor. Oda takımının kapaklarındaki lambri etkisi estetik bir hava sağlar. 3 kapaklı dolap ve dış kısmında iki adet çekmece yer alır. Ünitelerinde yüksek ayak kullanılmıştır. Buna istinaden oda takımı eşyalarında temizlik kolaylığı vardır. Ünite kapaklarında yavaşlatıcı sistem ile hızlı çarpmalar ve kazalar önlenir.

İstikbal Bebek Odası Modelleri ve Fiyatları 2021 Resimleriİstikbal Gold Bebek Odası Takımı Modeli: Kapak modeline göre 5.940 TL ile 6.933 TL arasındadır.

https://www.istikbal.com.tr/files/pi/big/gold-bebek-odasi-01.jpg

Gold bebek odası takımı  sweet bebek nevresim pike ile birlikte tasarlanan ürünlerdir. Ayrıca diğer mobilyalar mavi halı şeklindedir. Bu özellikleri ve  farklı tarzı ile bebek odalarına rahatlık ve modern görünüş kazandırmıştır. Büyüyebilir beşiği ile anne ve babalara kolaylık, bebeklere de konforlu bir uyku sunar. Gold compact beşikler renk olarak opak beyaz renkte tasarlanır. Ünite kulpları üzerinde püskül kullanılmıştır. Beşik üzerinde 3 adet çekmece vardır. Beşik kısmı çıkartılarak 80×190 ebatlarında yatak şeklinde kullanılabilir ve karyola şeklinde alabilir.

İstikbal Flora Bebek Odası Takımı Modeli: Kapak modeline göre 4.494 TL ile 6.294 TL arasındadır.

https://www.istikbal.com.tr/files/pi/big/flora123.jpg

Flora bebek odası hem renk hem de kullanılan malzemeleriyle ailelerin bebeklerine özel desenlere ve görünüşe sahip takımlardır. Flora compact beşik ünitesi de sallanabilen özelliği ile bebeklerin uyku konforunu da düşünmüştür. Flora compact beşik ayakucu kısmında çekmeceli ve kapaklı bölmeler vardır. Böylece bebek eşyaları için depolama alanı sağlanmıştır. Çekmece ünitesinin üst kısmında bebek bakım ünitesi yerleştirilmiştir.  Büyüyebilir beşiği ile rahatlıkla kullanılabilir. Bebek odası takımında sürgü kapaklı ve 3 kapaklı ve bebek beşik ünitesi vardır.  3 kapaklı dolap dış kısmında iki adet çekmece bulunur. Beşik yataklı olup yatak ölçüleri: boy: 130cm, en: 70cm, yükseklik:14cm olarak üretilmiştir.

İstikbal  Gallery Bebek Odası Takımı Modeli: Kapak modeline göre 5.353 TL ile 6.936 TL arasındadır.

https://www.istikbal.com.tr/files/pi/big/galery-besik-seti-01.jpg

Hem renk hem de kullanılan malzemeleriyle bebeklere özel rahatlık ve konfor sağlar. Özellikle bebeklerin sağlığı için kanserojen madde içermeyen avantajlara sahiptir. Buna istinaden e1 standartlarında malzemeler ile çizilme, sürtünme ve yanmaya dayanıklı ürünler ve takımlardır. Sürgülü dolap kapaklarında yavaşlatıcı sistemle istenmeye mobilya çizik ve kazalar önlenmiştir. Farklı tarzı ve modern tasarımı ürünlerde kapaklarındaki çerçeve ve deri kulp uygulaması vardır. Üç kapaklı, dört kapaklı ve sürgü kapaklı gardırop alternatifleri vardır. Kullanışlı depolama alanları ile bebeklerin eşyaları rahatça yerleştirilebilir.

Yorum Yaz

22 − = 17