İstikbal Genç Odaları ve Fiyatları 2021

İstikbal Genç Odaları ve Fiyatları 2021

Günümüzde her genç kendisine ait konforlu ve genç bakış ile tasarlanmış odaya sahip olmak ister. Bununla birlikte mobilyalar ve diğer oda takımları gençlere özel olmalıdır. İstikbal tam da buna göre genç oda takımları ile birbirinden farklı modelleri markasında taşıyor. Her genç zevke ve ihtiyaca göre düzenlenmiş olan genç odası takımları da farklı fiyat ve seçeneklerle firmada yer alıyor.

İstikbal Lauren Genç Odası Takımı Modeli: Kapak adedine göre 5.530 TL ile 6.931 TL arasındadır.    

https://www.istikbal.com.tr/files/pi/big/lauren-genc-odasi-4-kapakli-gardrop-01.jpg  

Lauren genç odası takımı bunlardan en çok tercih edilen modelleridir. Bu model renk ve kullanılan malzeme ile gençlere uygun tasarımlanmıştır. Genç yatak odası takımı, kanserojen madde içermez. E1 standartlarına uygun malzemeler üretilmişlerdir. Bu malzemeler kullanım açısından çizilme, sürtünme ve yanmaya dayanıklı olup, kolay temizlenme özelliğine sahiptir. Model içeriğinde sürgü kapaklı, 4 kapaklı ve 3 kapaklı olmak üzere 3 dolap şeklinde tasarlanır.

İstikbal Genç Odaları ve Fiyatları 2021 Resimleriİstikbal Lena Genç Odası Takımı Modeli: 6.241 TL’dir.    

 

https://www.istikbal.com.tr/files/pi/big/lena-genc-odasi-01.jpg

Lena genç odası takımı  gençlere özel ince zevklere hitap eden detaylar ile tasarlanmıştır. Dört kapaklı, üç kapaklı ve sürgü kapaklı olmak üzere üç dolap şekilleri vardır. Lena genç odası takımında ayrılabilir ranza, yavrulu karyola özelliği 4 kapaklı dolap vardır

İstikbal Rosalina Genç Odası Takımı Modeli: 6.241 TL’dir.    

https://www.istikbal.com.tr/files/pi/big/istikbal-rosalina-genc-odasi-takimi-3.jpg

Rosalina genç odası takımı opak beyaz renkte tasarlanmıştır. Ayrıca gençlere özel romantik pudra tonları kullanılmıştır.

İstikbal Gold Genç Odası Takımı Modeli: Kapak adedine göre 5.940 TL ile 6.933 TL arasındadır.    

 

https://www.istikbal.com.tr/files/pi/big/istikbal-gold-genc-odasi-01-2.jpg

Gold genç odası takımı  3 kapılı gardırop ve nevresim takımı malzemeleriyle gençlere hitap eder. Takımlarda genelinde opak renk kullanılmıştır. Cam uygulamalarında, kapak ve çekmece ve fitil uygulamaları ile ürün görsel açıdan genç odası canlılığını yaşatır. Aynı zamanda gençlere özel ranza ve karyola alternatifleri bulunup ranza ayrılabilir şekildedir.

İstikbal Palet Genç Odası Takımı Modeli: Kapak adedine göre 5.803 TL ile 7.100 TL arasındadır.    

https://www.istikbal.com.tr/files/pi/big/istikbal-palet-genc-odasi-takimi-04062018-3.jpg

Palet genç odası takımında son derece farklı bir tasarımla sunuluyor. Gardırop üzerinde yer alan baskı deseni gençlere özeldir. Aynı zamanda, gardırop alt kısmında ki çekmece uygulamalarında metal dekoratifler ile bütünlük sağlanmıştır. Karyolası ve karyola ünitesi ile gençlerin beğeneceği genç oda takımlarıdır.

İstikbal Side Genç Odası Takımı Modeli: Kapak adedine göre 3.990 TL ile 5.990 TL arasındadır.    

https://www.istikbal.com.tr/files/pi/big/side-genc-odasi-takimi-opak-beyaz-01.jpg

Side genç odası takımı dekoratif uygulamaların kullanıldığı tasarıma sahip olup, beyaz renkte tasarımlara sahiptir. Takım formuna uygun kapak ve çekmecelerle dolap ve diğer ürünlere sahiptir. Dolap taç kısımlarında dekoratif süs ve kulplar yer alır. Ayrıca porselen kulp ile püsküllü süs tasarım görsel detayları vardır.

İstikbal Flora Genç Odası Takımı Modeli: Kapak adedine göre 4.494 TL ile 6.294 TL arasındadır.    

https://www.istikbal.com.tr/files/pi/big/flora-genc-odasi-01.jpg

Sürgü kapaklı ve 3 kapaklı olmak üzere 2 dolap alternatifi olarak üretir. Karyola başucu döşemesinde turkuaz kumaş kombinler vardır. Üniteleri yüksek ayaklıdır. Kitaplık tasarımı ile üretilirler. Ünite kapaklarında yavaşlatıcı sistem kullanılmış olup, hızlı çarpmalar engellenerek ürün fonksiyonelliği arttırılmıştır. Dolapların içerisinde raflı bölmeler vardır.

İstikbal Cool Genç Odası Takımı Modeli: Kapak adedine göre 6.316 TL ile 7.746 TL arasındadır.    

 

https://www.istikbal.com.tr/files/pi/big/istikbal-coolgencodasi-28122020-1.jpg

Farklı renk uygulamaları ile kız ve erkek çocuklarına hitap eden oda takımlarıdır. Renk olarak, gri, meşe renkler ve siyah, yeşil ve sarı renkler ile tasarlanmıştır. Sürgülü ve 3 kapaklı dolap olup kullanılan yüksek ayaklarsa sahiptir. Komodin ve karyolada kullanılan tekerlek detayı rahat kullanım sağlamıştır. Kullanışlı gardıropları ve içerisinde yer alan ranza ile kullanım çeşitliliği vardır. Kitaplıkta kullanılan kapaklı bölmeler ve dış çekmece uygulaması ile tüm gençlere hitap eder.

İstikbal Baron Genç Odası Takımı Modeli: Kapak adedine göre 6.998 TL ile 7.548 TL arasındadır.    

https://www.istikbal.com.tr/files/pi/big/istikbal-baron-genc-odasi-takimi-3.jpg

Baron genç odası takımı renkleri beyaz renk olarak üretim yapılır. Genç oda takımı hızlı çarpmalara karşı ürün fonksiyonelliğine sahiptir. 3 kapaklı ve sürgü kapaklı olmak üzere dolaplara sahiptir. Dolap, içerisinde raflı bölmeler ve çalışma masası çekmecelerden oluşur. Çalışma masası üzerinde USB telefon şarj bölümleri vardır.

 

Yorum Yaz

+ 5 = 10