İstikbal Halı Modelleri

İstikbal Halı Modelleri

Yüzyıllardır önceden boyanarak hazırlanmış değişik renkte ipliklerle düğüm atarken halıya belli bir desen işlenirdi. Desenler kuşaktan kuşağa aktarılan motiflerden oluşurdu. Halı dokumacılığında canlı ve kalıcı renkler elde edebilmek için bitkilerden, köklerden, meyvelerden ve bazen de böceklerden boyalar hazırlanırdı.

İşte yüzyıllardır süre gelen bu geleneği istikbal halı modellerinde rastlayabiliyoruz. Eski teknoloji artık günümüz teknolojisi ile birleştirilerek kaliteli hizmet vermeyi prensip edinen İstikbal Halı, Çocuk odası halılarından, yatak odası halılarına, banyo halılarından salon halılarına kadar bir çok halı koleksiyonu sunmaktadır.

Renk renk desen desen modelleri ile Brillant, Concept Line, Trendy serilerine ait oda halıları ile salonlarınıza ve diğer odalarınıza ayrı bir hava katabilir, smile 2127 cream model, tweety,  Tom Jerry gibi çizgi film karakterlerinin bulunduğu lisanslı halıları ile çocuklarımızın odasına ayrı bir renk katabilir, derslerini ve oyunların daha hoş bir ortamda yapmalarına sağlayabilrisiniz. Tüm bunların yanında pastel tonlarının ağırlıklı olarak kullanıldığı butterfly, labirent, margarita, really, shawl, stony model banyo paspasları ile de halı koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

istikbal halı modelleri, halı modelleri, 2013 halı modelleri, halı fiyatları, ucuz halı modelleri, yeni sezon halı modelleri

Yorumlar

  1. lezzete davet 11 Aralık 2013
  2. Zaman Ekonomi 11 Aralık 2013

Yorum Yaz

+ 8 = 18