İstikbal Koltuk Takımları ve Fiyatları 2021

İstikbal Koltuk Takımları ve Fiyatları 2021

Koltuklar gerek misafir gelmesi durumunda gerekse aile hayatında önemli yer tutar. Koltuklar sadece bir oturmak için üretilen bir mobilya değildir. Yani birde mental boyutu vardır. Eve gelip koltuğa oturmanın verdiği hazzı hepimiz çok yakından biliriz. Bu haz bize mental anlamda bir rahatlama sağlar. Bunun nedeni, evimizde yani güvenli alanımızda ve evimizin en huzurlu alanı olan koltuklarımızda olmamızdır.

Koltuklar diğer taraftan bakıldığında belki de ev eşyaları arasında en çok aile üyelerini bir araya getiren eşyalardır. Rahat koltuklarda diğer aile üyeleriyle muhabbet etmekte yine mental anlamda bizi dinlendiren şeylerdir. Aynı zamanda koltuklar daha birçok sevince, üzüntüye ve kız isteme merasimlerine tanıklık eder.

İstikbal Firması

Türkiye’nin en büyük firmalarından bir tanesi olan İstikbal 1957 yılında kuruldu. Kurucusu ise Hacı Boydak’tır. Firmanın akıllara kazınmasıysa ‘Her Ev Güzel İstikballe’ sloganı sayesinde olmuştur.

İstikbal Felix Koltuk Takımı Modelleri: Fiyatı 14.490 TL’dir.

https://www.istikbal.com.tr/files/pi/big/istikbal-felix-koltuktakimi-gulkurusukremduz-10062021-1.jpg

Felix koltuk takımının en belirgin detayı yuvarlak hatlı tasarımıdır. Bu sayede sıcak ve konforlu bir oturma alanı oluşturabilir. Sağladığı yüksek konforlu oturum ve ergonomik yapısı ile ön plana çıkan koltuk takımı

tasarımı tamamlayan modern ayak yapısı ile görsel zarafetiyle de dikkat çekiyor.

Renk uyumu, tarzı, ince zevklere hitap eden detayları ise en dikkat çeken yönleridir. Kaliteli kumaş ve kırlent uygulamaları sayesinde farklı renk alternatiflerine de sahiptir. Ünitelerde kullanılan yüksek ayak temizlik kolaylığı sayesinde temizlik kolaylığı sağlanmıştır. Ayrıca üçlü koltuğun sırt mekanizması sayesinde yatak olma özelliği de bulunuyor. Kullanımı ise son derece pratiktir.

Venon Koltuk Takımı: Modeline göre 11.397 TL ile 14.796 TL arasındadır.

https://www.istikbal.com.tr/files/pi/big/istikbal-venonkoltuktakimi-darkantrasitkiremit-25032021.jpg

Koltuk takımı kendine özgü tasarımı sayesinde evlerde gençlik rüzgârı estiren bir yapıya sahiptir. Tasarımlarında özel bir kumaş kullanılmış ve çarpıcı renler tercih edilmiştir. Ayrıca 3’lü koltuk yatak haline gelebilen bir yapıya sahiptir. Ürün özel çektirme ve dikiş detayları ile ön plana çıkıyor. Güncel tarzda kullanılan detaylar sayesinde son derece modern bir görüntüye sahip olan ürün koyu kahverengindedir. Ayrıca üründe ped uygulamaları da bulunmaktadır. Ayrıca ayaklar metal veya ahşap olmak üzere iki farklı renkte tercih edilebilir. Ayrıca ürün yemek odası kombini ile çok uyumlu bir yapıya sahiptir.

Clara Koltuk Takımı: Fiyatı 11.998 TL’dir.

https://www.istikbal.com.tr/files/pi/big/istikbal-clara-koltuk-takimi-derensiyah-24122020-1.jpg
Koltuk takımlarının modern görüntüye sahip olması son derece büyük bir öneme sahiptir. Bu ihtiyaç göz önüne alınarak üretilen takım Luxury tarzındadır. Kol kenarlarında bulunan metal çerçeve detayı aynı zamanda metal ayaklara da yansıtılmış ve bu sayede tasarım bütünlüğü sağlanmıştır. Üründe farklı metal rengi alternatifleri bulunmakla beraber özellikle altın rengi olan fazlasıyla rağbet görmektedir. Ayrıca üçlü koltuğun yatak olabilme özelliği de bulunur. Bu sayede misafirlere verecek yatak kalmadığı ya da sürpriz misafirlere karşı son derece hazırlık olmanız konusunda destek sağlar.

 

Yorum Yaz

− 2 = 5