İstikbal Mutfak Dolabı Modelleri

İstikbal Mutfak Dolabı Modelleri Resimleri2014 yılında her keseye ve her zevke hitap eden birçok model çeşitleriyle istikbal markası karşımızda. Mutfak denilince aklımıza ilk gelen ev hanımlarıdır. Ve ev hanımlarının mutfaktaki işlerini rahatça yapabilmeleri için gerekli şıklık ve dayanıklılığa sahip olan İstikbal mutfak dolabı modelleri ve fiyatları ile göz kamaştırıyor. Farklı renk ve desenlere sahip ve tasarım olarak sizlere birçok seçenek sunan istikbal serisi ile ev hanımları yemek yapmaktan servis aşamasına kadar geçen süre boyunca eski mutfağına göre daha çok zevk alarak sevdiklerine yemekler hazırlayabilir.

İstikbal mutfak dolabı modelleri ve fiyatları ile ilgili biraz bilgi verelim. Her sene farklı tasarım modelleri ile bizleri kendisine hayran bırakan İstikbal, bu sene ürettiği modellerde daha renkli ve canlı tasarımlar kullanmıştır. Geniş mutfağı olan bayanlar için beyaz renklerin ağırlıklı olarak tercih edildiği Retina Mutfak beyaz eşyalarınıza da uyan renkleriyle harika bir tasarım.

Koyu kahverengi ile beyaz renklerin birbirini tamamladığı Delfina Mutfak ve krem renginin ağırlıklı olarak kullanıldığı klasik model seven ev hanımlarına hitap eden Palais Mutfak İstikbal mutfak dolabı modelleri ve fiyatları tasarımlarından göze çarpanlar arasında yer almaktadır.

Yorum Yaz

− 4 = 2