İstikbal Portmanto Modelleri

İstikbal Portmanto Modelleri

İstikbal mobilyaları, 2013 yılına girdiğimiz şu günlerde yenilenen koleksiyonu ve yeni yıla da büyük oranda yaptığı indirimleriyle girerek yaşam alanlarına anlam katmaya devam ediyor. Kalite ve estetiği bir arada görmek isteyenlerin ilk adresi olan istikbal, dekorasyonda fark yaratan ve mekanları özel kılan tasarımlarına sahip olmak isteyenler için her türlü kolaylığı sağlıyor.

İstikbal mağazalarında aksesuardan, halıya, koltuk takımlarından yemek masalarına kadar pek çok üründe farkı yaşayın. Pek çok üründe yoğun olarak kullanılan kaliteli kumaşları ve sağlam ahşapları ile masalar, oturma grupları, portmantoları, yatak odaları ve diğer ürünleri ile oturma alanlarımız için günümüz trendleri ile sentezleniyorlar. Tüm bunların yanında bizlere özenle yapılmış portmanto seçeneklerini evimizde ve ofisimizde kullanabilmemiz için özenle imal ederek satışa sunmuştur.

Ceviz renkli ve aynalı dolabının içine ayrılmış bir bölümüne elbiselerimizi ve montlarımızı, diğer tarafına ise ayakkabılarımız için raflara bölünmüş dolabımıza ayakkabılarımızı ve botlarımız rahat bir şekilde koyabiliriz. Günlük kullanım için ayrı dizayn edilen askılığı ise ayrı bir güzellik katmış durumdadır. Bu modelin yanında Göz alıcı Beyaz rengiyle Diana, Ayakkabılı bölmesiyle Tual, Royal modelleri en çok tercih edilen modelleri arasında yer almaktadır. Tüm modellerimizi görmek için sizi bayilerimize bekliyoruz.

portmanto modelleri, 2013 portmanto modelleri, portmanto fiyatları, istikbal portmanto modelleri

Yorum Yaz

4 + 5 =