İstikbal Uyku Setleri

İstikbal Uyku Setleri

Ev için tasarım yapıyor olmanın tek farkı mekanı da içine alan bir duygusal alan yaratabilmesidir. İçinde yaşayanlarla bir ilişki kurması ve pek çok farklı ürün tasarıma imkan tanıması da ev tasarımlarının çok zevkli ve çeşitli olmasından gelir.

Evim hem şık ve estetik hem de kullanışlı olsun diyenlerdenseniz, birbirinden şık ve dekoratif uyku setleri tam size göre. Farklı kumaşlarla bezenmiş, çift kişilik ve tek kişilik seçeneklerin yanı sıra her zevke hitap eden değişik renk ve desenlerle tasarlanan uyku setleri şıklığın yanında kullanım kolaylığı da getiriyor. Sade ve toprak renklerinin rahatlatıcı etkisinin yanında pırıltılı detaylarla da gösterişli görünümün yanında kırmızıdan yeşile, mürdüm renginden sarı kırmızı her renge uygu her yaşa hitap eden dremland serisi, sleepwell serisi, hayal kahramanları, bebek serisi ve dreamland genç serisi gibi birçok çeşitleriz mevcuttur.

Canlı renkleri ve dinamik desenleriyle modern, göz alıcı öğeler içeren zamanın durdurulması, kışın donukluğu ve tazelik içeren bir temayı vurgulayan dreamland serisi kumaşın özelliği, inceliği ve kalitesiyle sizleri bekliyor.

istikbal uyku setleri, uyku setleri, 2013 uyku setleri, uyku seti fiyatları

Yorum Yaz

99 − = 90