İstikbal Yatak Odaları ve Fiyatları 2021

İstikbal Yatak Odaları ve Fiyatları 2021

İnsanların yataklarda en önemli aradığı özellik rahat ve konfordur. Ayrıca birbirinden güzel tasarımlı ve son dönem tasarımlara ait yataklara sahip olmak isterler. Uyku konforlarında mükemmeli arayan kişiler için istikbal birçok ürün ve tasarımlarıyla yardımcı oluyor.

İstikbal Aren Yatak Odası Takımı  Modeli: Modeline göre 14.433 TL ile 16.655 TL arasındadır.

https://www.istikbal.com.tr/files/pi/big/istikbal-aren-yatakodasi-suyesili-18052021-1.jpg

Bu tasarımlar da en çok tercih edilen Aren yatak odası takımıdır. Aren başlık; zeus krem serisi ile üretilmiştir. Ayrıca Aren yatak odası takımı krem ve mavi olmak üzere iki renk alternatifi ile üretilir. Yatak içeriklerinde asla kanserojen madde içermez. Tasarımında rose renk ayak yapısı ve kapak üzerindeki uygulanan profil bulunur.

İstikbal Yatak Odaları ve Fiyatları 2021 ResimleriGardırop içi yerleşim düzenini estetik biçimde olup iç depolama alanı ve 3 ayrı dolap seçeneği vardır. Ünitelerde yüksek ayak özelliği vardır. 6 kapaklı ve sürgü kapaklı dolap iç kısımlarında çekmece uygulaması ile fonksiyonellik sağlanmıştır. Dolap içerisinde kullanılan askı aydınlatması ile ürün fonksiyonelliği arttırılmıştır.

İstikbal Rosalina Yatak Odası Takımı  Modeli: Modeline göre 8.995 TL ile 9.495 TL arasındadır.

 

https://www.istikbal.com.tr/files/pi/big/istikba-rosalina-yatak-odasi-takimi-310119-7.jpg

Rosalina yatak odası takımı renk olarak opak beyaz ve romantik pudra tonları ile dizayn edilmiştir. 5 kapaklı, 6 kapaklı ve sürgü kapaklı olmak üzere 3 dolap şeklinde üretilmişlerdir. Rosalina yatak odası takımı altın renk detay uygulamalarına sahiptir. Makyaj masası üst kısmında yer alan çekmeceler vardır. İçeriklerinde flok uygulama kullanılmıştır. Kullanışlı depolama alanlarına sahip gardıropları ile kapitone işlemeli  özel başlığı, tuvalet aynası ile modern görünüşleri ve ürünleri vardır.

İstikbal Luxe Yatak Odası Takımı  Modeli: Modeline göre 11.853 TL ile 13.179 TL arasındadır.

https://www.istikbal.com.tr/files/pi/big/istikbal-luxe-yatak-odasi-takimi-20022020-15.jpg

Dolaplarda kullanılan farklı ve göz alıcı kulplar kullanılan bu takımlarda makyaj masası ve şifonyerlerdeki nokta kulplar vardır. Ayrıca makyaj aynasında uygulanan LED aydınlatma sistemi bulunur. Kapaklarda altın renkli çerçeve tasarımları vardır. Sürgü kapaklı dolap ünitelerinde iç çekmeceler kullanılmıştır. 6 kapaklı dolap dış kısımlarında çekmece uygulaması vardır.

Ayrıca 6 kapaklı dolap çekmecelerinde stoplama sistemi vardır. Yatak odası takımında sürgülü ve 6 kapaklı dolapta LED’ li askılık uygulaması vardır. Ayrıca, bazalı karyolası, gardıropları ile evlerde kolaylık sağlayan takımlardır. Makyaj aynasındaki LED’ li aydınlatma sistemi ve makyaj masasında yer alan çekmece kısmı ile tasarlanan bu ürünlerde flok uygulama kullanılarak fonksiyonellik sağlanmıştır.

İstikbal Elite Yatak Odası Takımı  Modeli: Modeline göre 12.888 TL ile 13.495 TL arasındadır.

https://www.istikbal.com.tr/files/pi/big/istikbal-elite-yatak-odasi-takimi-1.jpg

Elite yatak odası takımı avangart tasarımı ile tercih edilen ürünlerdendir. Birbirini tamamlayan altın renk uygulamaları ile evlerde eşsiz yatak odası deneyimi sunar. Ayrıca farklı tasarıma sahip ayak yapıları ile ünite kapaklarında bronz renkli aynası görsel açıdan evleri zenginleştirir.

Takım renklerinde beyaz renk kullanılmıştır. Ayrıca fildişi renk uygulaması ile altın sarısı renklerde ürünlerde bulunur. Dolap, içerisinde, iç çekmece, raflı bölmeler ve elbise askılıkları vardır. Makyaj masası, komodin ve şifonyer üst tablası mermer görünümlü kaplama ile tasarlanmıştır. 5 kapaklı, 6 kapaklı ve sürgü kapaklı olmak üzere 3 dolap olarak dizayn edilmiştir.

 

Yorum Yaz

63 − 57 =