İstikbal Yatak Odası

İstikbal Yatak Odası

İstikbal mobilya her alanda yakaladığı başarılarını yatak odası takımlarında da göstermektedir. Rahat ve şık tasarımlara sahip olan yatak odası takımları ile gönüllerimize ferahlık ve huzur katmaktadır. İstikbal yatak odası takımları tüm güzelliği ile karşımıza çıkmış olup, Futuro, elanor, ventus, bianco, diva, diana, kristal, brillance, carmen, tual, Barcelona, valensia, safran, viyana, vera, royal modelleri ile tüm istikbal mağazalarında hayranları ile buluşmak için sabırsızlıkla beklemektedir.

Birçok modelinde kullandığı ceviz kaplama ve lakesi ile odanızla bire bir kombinasyon sağlayarak ihtişamlı bir görüntü vermektedir. Sürgü kapaklı modelleri ile hareket duyarlı bulunan sensörlü iç aydınlatmaları sayesinde dolap içlerindeki eşyalarınızı rahat bir şekilde kavuşup, tuvalet aynası karşısında eşlerimiz en güzel günleri için makyajlarını yapabilirler. Ayrıca ahşap kaplamalarının parlak taşları ile ayrı bir hava katılmış olup, komodin, şifonyer, 1 adet makyaj taburesi veya sandalyesi, tuvalet aynası, karyolası ve dolabı ile konfor ve yaşamınızı rahatlatan tüm detayları ile bir yatak odasında aradığınız tüm her şey bir arada bulunmaktadır.

Kendilerini şıklık ve kalite ile şımartmak isteyen tüm herkesi yatak oda takımları ile diğer takımlarımızı görmek için İstikbal mağazalarına bekliyoruz.

istikbal mobilya, yatak odası, yatak odası modelleri, 2013 yatak odası, yatak odası fiyatları

Yorum Yaz

+ 55 = 64