İstikbal Yatak ve Baza Modelleri ve Fiyatları 2021

İstikbal Yatak ve Baza ve Fiyatları 2021

İstikbal yatak ve baza konforunu evlerde herkese sunuyor. İçeriğinde bulunan malzemeler ile herkesin bütçesine uygun modern ve estetik yatak baza modelleri vardır. Özellikle şık ve geniş bazalar ile evdeki fazlalıklara uygun avantaj sağlar. Ayrıca ürünleri içerikleri, emniyetli bir şekilde tasarlanmıştır. İstikbal bazalar, farklı model ve kumaş seçenekleriyle üretilmişlerdir. Ayrıca işlevsel ve güvenli amortisör sistemleriyle konforu sağlayan baza modelleridir.

İstikbal Stress Free Young Baza Modeli:Fiyatı ebatına göre 1.500 TL ile 3.000 TL arasındadır.

https://www.istikbal.com.tr/files/pi/big/istikbal-stressfreeyoung-yatak-baza-baslik-28052021-2.jpg

Stress Free Young baza bu modellerden en çok tercih edilenlerdir. İçeriğinde   stress free young baza – lina gristress free young yatak, başlık, komodin, puf gibi rahat ve konforlu kombinler vardır. Stress free young bazaların başlık ve yatak puflarda kare deseni kullanılıp nakış dizayn edilmiştir. Baza çeşitlerinde ayrıca siyah renkli yüksek ayak kullanılmıştır. Başlıklarda minder uygulaması yer ve deri aksesuar kullanımı vardır.

İstikbal Yatak ve Baza Modelleri ve Fiyatları 2021 Resimleriİstikbal Guantum Baza Modeli: Fiyatı ebatına göre 1.600 TL ile 3.000 TL arasındadır.  

https://www.istikbal.com.tr/files/pi/big/quantum-baza-baslik-yatak-04.jpg

Quantum bazalarda yatak, baza, başlık, komodin ve puf seti şeklinde seri oluşur. Yatak, baza, başlık ve pufta petek deseni ve siyah-krom kombinasyon renkli yüksek ayak kullanılmıştır.

İstikbal Royal Baza Modeli: Fiyatı ebatına göre 2.700 TL ile 5.000 TL arasındadır.      

https://www.istikbal.com.tr/files/pi/big/istikbal-royalexclusive-yatak-baza-baslik-13042021-3.jpg

Royal baza    serisi yatak, baza, başlık ve komodinden oluşur. Baza, başlık ve komodinlerde düğme ve çektirme uygulamaları ile tasarlanır. Bazalarda golden renkli yüksek ayak kullanılmıştır. Komodinlerde de golden renkli ayak ve kulp uygulaması ile tasarım vardır. Royal exclusive yataklar da; hybrid, megacell, visco ve hr sünger entegreleri vardır. Megacell sünger peteksi bir yüzey de ve elastikiyetli bir yapıya sahiptir. Yataklarda ayrıca yatak konforu sunar. Bölgesel sertlik uygulamaları vardır. Çift taraflı kullanım özelliği olan yataklarda çıkarılabilir ve yıkanabilir örgü yatak kumaşı rahatlığı vardır. Yatakların genellikle yüksekliği 28 cm’dir.

İstikbal Ferro Baza Modeli: Fiyatı ebatına göre 800 TL ile 1.900 TL arasındadır.      

https://www.istikbal.com.tr/files/pi/big/istikbal-ferro-carinabordo-18082020-2.jpg

Ferro baza, sağlamlığın metal konstrüksiyonu ile özel olarak tasarlanmış başlığa sahiptir. Krem, kahve ve bakır renk alternatifleri vardır. Ayrıca, tek ve çift kişilik boyutlarıyla alternatiflere sahiptir.

Bununla birlikte farklı renk ile deri döşeme özellikleri vardır. Emniyetli amortisör ve destek makasları kullanılmıştır. Metal konstrüksiyonlu kasalara sahip baza ve yatak ürünleridir. Paslanma ve dış etkilere karşı elektrostatik boya ile yıllarca kullanım sağlama özelliğine sahiptir. Geniş sandık özelliği ile birçok ev eşyası alma özelliği ve genişliği vardır.

İstikbal Prestij Yuvarlak Baza Modeli: Fiyatı 3.656 TL’dir.   

https://www.istikbal.com.tr/files/pi/big/prestij-yuvarlak-baza-1.jpg

Prestij yuvarlak baza cibinlik, yatak örtüsü ve yatak başlığı olarak kombinlenir. İçeriğinde kullanılan parlak taşlar ile modern bir görünümü vardır. Santino baza  ürün özelliğinde kavisli başlığı, yuvarlak hatları bulunur. Ayak seçeneklerinde opak beyaz ayak ve açık ceviz ayak kombinleri vardır.

İstikbal Diamond Baza Modeli: Fiyatı ebatına göre 1.500 TL ile 3.000 TL arasındadır.    

https://www.istikbal.com.tr/files/pi/big/istikbal-diamondset-zeusvizon-09042021-17.jpg

Modern çizgiler ile ve diamond prime seti baza, başlık, yatak, komodin ve puf ürünlerinden oluşur.  Bazada altın ve ceviz renk ve yüksek ayak kullanılmıştır. Başlık ünitesinde kare kapitone bulunur.

İstikbal  Self Clean Baza Modeli: Fiyatı ebatına göre 1.500 TL ile 3.000 TL arasındadır.      

https://www.istikbal.com.tr/files/pi/big/istikbal-selfcleanbody-yatak-baza-baslik-09042021-7.jpg

Self clean body yatağımızın üst kumaşı yenilenme özelliğine sahiptir. Ayrıca kenar kısımlarına kapitone uygulaması bulunur.

 

Yorum Yaz

24 + = 27