İstikbal Yemek Odaları ve Fiyatları 2021

İstikbal Yemek Odaları ve Fiyatları 2021

Yemek odaları tüm aile bireylerinin toplandığı ender yerlerden bir tanesidir. Kültürümüzde yemek esnasında hoş sohbet etmek her zaman çok önemli bir yer tutmuş ve bu anlayış günümüze kadar süre gelmiştir. Değişen tek şey ise sofra ortamıdır. Yemek masaları her geçen zaman diliminde daha güzel tasarımlara evrilmiştir. Bu sayede aile fertleri yemeklerini büyük bir iştah ile yerken diğer yandan konforlu bir ortamda hoş sohbet etme imkânı bulmuştur.

Her sene güncellenen ve yeni tasarımlardan oluşan İstikbal yemek takımları ise Türkiye’de en çok tercih edilen yemek takımlarından bir tanesidir. Yemek takımları son derece rahat bir yapıya sahip olmalarının yanında oldukça şık bir tasarıma sahiptir. Yemek odaları bu şekilde yüksek seviyede modern bir zevk sunar.

İstikbal Yemek Odaları ve Fiyatları 2021 Resimleriİstikbal Firması

İstikbal firması Türkiye’de bulunan ve bu alanda hizmet veren en köklü firmalardan bir tanesidir. Firma halka hizmet vermeye 1957 yılında başlamıştır. İçerisinde bulunduğumuz tarih dikkate alındığı zaman ise firmanın ne kadar tecrübeli olduğu bir kez daha gün yüzüne çıkar. Bu köklü firmanın kurucusu ise Hacı Boydaktır. Firmanın akıllara kazınmasıysa ‘Her Ev Güzel İstikballe’ sloganı sayesinde olmuştur. Firma halen Ar-ge çalışmalarını sürdürmekte ve müşterilerine her sezon yeni, şık ve modern tasarımlar sunmanın gayreti içerisindedir.

İstikbal Canyon Yemek Odası Modeli: Modeline göre 6.114 TL ile 8.149 TL arasındadır.

https://www.istikbal.com.tr/files/pi/big/istikbal-canyon-yemek-odasi-18022020-1.jpg

Yemek odası takımı modern tasarımı ile adeta göz dolduruyor. Adeta tasarım harikası olan yemek odası görünüşüyle insanı kendine âşık eden cinstendir. Narin ve zarif bir tasarıma sahip olan yemek odası modern dünyanın birçok rengini içinde barındırıyor. İnce sandalye ayakları mekâna adeta zarafet katarken kullanılan kumaş renleri ise oda ile bire bir uygun durumda.

Ayrıca renkler kadar profesyonelce seçilmiş ki asala insan gözünü yormuyor. Masanın ayakları da tasarıma farklı bir boyut kazandırıyor. Masanın üst kısmının kolay bir şekilde temizlenebiliyor olması ise oldukça kullanışlı olmasını sağlıyor.

Armony Yemek Odası Takımı: Modellerine göre 9.745 TL ile 12.817 TL’dir.

https://www.istikbal.com.tr/files/pi/big/istikbal-armony-yemekodasi-22062020-2.jpg

Modern çizgilere sahip olan takımı tasarımı ve göz doldurmasıyla en çok tercih edilen ürünlerden bir tanedir. Özel tasarımı sayesinde modern bir köşkü andıran takım andırıyor. Koltuklarda kullanılan kumaşlar ise kolay temizlenme özelliğinin yanı sıra son derece dayanıklı bir yapıya sahiptir. Kumaşlar ayrıca yanmaya karşıda oldukça dayanıklıdır. Yemek odasında bulunan masa kolay temizlenebilmesinin yanında açılabilme özelliği sayesinde normalde 6 kişilik iken açıldığı zaman ise 8 kişilik olur.

Liva Yemek Odası Takımı: Modeline göre 5.534 TL ile 7.388 TL’dir.

https://www.istikbal.com.tr/files/pi/big/istikbal-liva-ymk-odasi-tak-110219-8.jpg

Yemek odası takımları arasında sade tasarımı ve rengi sayesinde oldukça dikkat çeken bir modeldir. Bunun yanında tamamen insan sağlığına dost malzemelerden üretilen model yerden yüksek ayak kullanılmasıyla temizlik açısından da kolaylık sağlar. Sade tasarımı sahip olan ürün aynı zamanda oldukça fonksiyonel bir yapıyı da bünyesinde barındırıyor.

 

Yorum Yaz

+ 65 = 66