İtalyan Tasarımı Perde Modelleri 2015

salon perde cesitleri

Sadece moda sektöründe değil dekorasyon alanında da İtalyan stilinin çok özel bir yeri var. Kalite, zarafet ve inceliğin birleştiği bu stilin uygulandığı her alan diğerlerinden hep bir adım öne çıkıyor. Evinizde İtalyan tasarımı muhteşem perde modellerini kullanarak siz de bu olumlu değişimi evlerinize davet edebilirsiniz.

Ev tekstili sektörünün en önemli ayağını oluşturan perdeler bir evin dekorasyonunu tamamlayan en önemli unsur. Dolayısı ile doğru ürün seçmek doğru bir etki için şart. Özellikle en değerli misafirlerinizi ağırladığınız salon dekorasyonunda perdenin ayrı bir önemi bulunuyor. Güneşlik, tül ve fon gibi detaylardan oluşan perdelerde İtalyan stilini yansıtan en önemli detay desenler.

Baharın renklerinin her mevsim evinizde çiçek açmasını istiyorsanız klasik perde tasarımlarını bir kenara bırakıp bu rengarenk perdelere yönelebilirsiniz. Pembe, mavi, mint yeşil ve pudra tonlarından seçeceğiniz enerjik desenli bir fon ve uçuş uçuş bir tül ile hem İtalyan stilini hem de country stilini yansıtmış olacaksınız. Genelde görsel amaçlı kullanılan fon perdeler bu tarzda çok daha işlevsel olarak karşımıza çıkıyor.

İtalyan Tasarımı Perde Modelleri 2015 ResimleriYorum Yaz

48 − 40 =