KALİTELİ VE ESTETİK MOBİLYALARIN ADRESİ

Çalıştığı firmaları özenle seçen Mustafa Köseoğlu, mobilya sektörüne Göztepe’de açılan Natuzzi ile giriyor. Firmanın hedefi İtalyan Natuzzi markası ve imajı ile özel bir konsept oluşturmak ve iç mekânlarda kalite ve estetiği birleştirmek.

Natuzzi mobilyaları Göztepe’de, Bağdat Caddesi’nde dört katlı, 500 metrekarelik shoWroom’da satışa sunuluyor.

Mustafa Köseoğlu Ltd, inşaat sektöründen başlayıp, iç dekorasyona uzanan gamında, Natuzzi ShoWroom ile bir Türkiye pazarına yeni bir markayı tanıtmayı amaçlıyor. Özellikle deri kaplama ürünleri ile Avrupa’daki çeşitli ülkelerde ve artık Türkiye’de de yaşanan tüm mekânlar için yaratıcı ve kaliteli çözümler sunan Natuzzi, Italyan kökenli bir marka. 400 değişik model üretiminin yüzde 80’ini İtalya dışına, bunun yarısı kadar bir kısmını da ABD’ ye ihraç eden firma, imajını dünya pazarına kabul ettirmiş durumda. Natuzzi ürünlerinde kullanılan tüm malzemeler kalite ve maliyet açısından devamlı geliştiriliyor, özellikle hakiki deri kaplama malzemeleri Natuzzi’nin diğer fabrikalarında özel olarak üretiliyor. Kalite ve kontrolda hassas aşamalardan geçen kaplama malzemeleri 480 adet civarında. Türkiye

pazarında değişik renk ve efektleri ile tanıtılmakta olan deri oturma gruplarını Natuzzi tekstil, deritekstil kombinasyonunu taşıyan koltu1 ve kanepeler, sehpalar, halılar, abajurlar, yastıklar ve sehpa üstü aksesuar modülleri ile beraber sunuyor. Kalite, rahatlık, sıcaklık ve estetik kavramlarını bünyesinde birleştirmeye çalışan İtalyan kökenli Natuzzi firması, ürün çeşitliliği ile her zevke uygun çağdaş yaşam alanları oluşturmayı ve kaliteli seçenekler sunmayı hedefliyor. Natuzzi mobilyaları firmanın Göztepe’de, Bağdat Caddesi’nde yer alan dört katlı, 500 metrekarelik shoWroom’unda meraklılarını bekliyor.

Köseoğlu Mutfak \u0026amp; Mobilya – Mustafa KÖSE – Fethiye – Ahşap ve Mdf …

nazilliden-amerikaya-mobilya-ihracati-aydin-04.jpg

İşbir Venüs Başlık | Yatakhane

GENÇSİAD – Gebze Genç İş Adamları Derneği

1200153405510117b51e45a086499305.jpg

İşbir Venüs Başlık | Yatakhane

Yorum Yaz