Kampanyalı Mobilya Modelleri

kampanyali-mobilya-modelleri (3)

Mobilya grupları satan bazı firma ve markalar müşteri memnuniyetini yakalamak ve kolay ürün almak için müşterilerine kampanyalar hazırlamaktadırlar.Özellikle yeni evlenecek çiftler için bu kampanyalar çok kolaylık sağlamakta ve herkesi eşya sahibi yapmaktadırlar. Mobilya kampanyaları size ve bütçenize çok iyi gelmektedir.

Mesela kredi kartına 12 ay taksit veya kredi kartsız 36 ay kadar  taksitli satışlar düzenlemektedirler,sektöründeki en iyilerden biri sayılan Yıldız mobilya bile bu kampanyalı mobilyalarını satışa sunmaktadır düzenlediği belli başlı ürünler % 12 gibi bazı gurplarında daha yüksek indirimleri de vardır.

Günümüzde zorlaşan geçim şartları mobilya firmalarını da harekete geçirip bu kampanyaları hazırlamışlardır her firmanın internet adreslerinden de kampanyalarını takip ederek ihtiyacınız olan mobilya gurubunu seçerek alabilirsiniz eskimiş mobilyalarınızı değiştirmek istiyorsanız da bu kapanyalar sayesinde çok rahatlıkla bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz ve mobilyalarınızın keyfini sürebilirsiniz.

Yeni evlenecek çiftler için de uygulanan üçü bir arada adı verilen yani salon takımı oturma odası takımı ve yatak odası takımını aynı anda alırsanız müthiş indirimlerle veya düğün salonunu bedavaya getirebilirsiniz.

kampanyali-mobilya-modelleri (9)

Yorum Yaz

− 3 = 1