Kelebek Çekyat Kanepe Modelleri

İhtiyaçtan doğan bir mobilya türü olan çek-yatlar, Kelebek çek-yat kanepe modelleri 2014 katalogu ile çok çeşitli renk ve modellerle mağazalarında sizleri beklemektedir. Altlarının sandıklı oluşu kullanım kolaylığı getirir ve birçok yayıntımızı toparlayarak bizi sıkıntıdan kurtarır. Açılarak yatak olma özellikleri ile de misafir geldiğinde kurtarıcı görevi üstlenir. Hemen açarak yatak şekline sokulabilmeleri çok kolaydır.

Ayrıca koltuk haline getirmek istediğimizde de kolaylıkla kalkar ve eski hallerine dönerler. İstediğiniz rengi seçerek Kelebek çek-yat kanepe modelleri 2014 koleksiyonundan bir tane veya istediğiniz kadar edinebilirsiniz. Öğrenci evlerinin vazgeçilmezi olan çek-yatlar uygun fiyatları ve taksit seçeneği ile rahatlıkla alınabilir. Altına koyacağımız yayıntılar ile dolap işlevi görür.

İki çek-yatı köşeye koyarak köşe koltuk yapma şansınız da vardır. Türkiye’nin ilk TSE belgeli mobilya üreticisi olan, olan Kelebek mobilya çeşitliliği ile de göz doldurmaktadır. Bu anlamda Kelebek çek-yat kanepe modelleri 2014 sağlamlıkları ve ergonomik oluşları ile de tercih sebebi olmaktadırlar. Kullandıktan sonra bize hak vermemeniz mümkün değildir.

Kelebek Çekyat Kanepe Modelleri ResimleriYorum Yaz

1 + 5 =