Kelebek koltuk takımları 2015

 

kelebek-koltuk-takimlari (8)

Ülkemizin en eski ve kaliteli markaları rasında olan Kelebek mobilya 2015 yılı için hazırladığı tasarımlarıyla herkesin beğenisini kazanıyor. Koleksiyonun dayer alan 2015 kelebek koltuk takımları görülmeye değer güzellikte.

2015 yılı için Kelebek mobilya koltuk tasarımlarında yenilikçi yönü ile birbirinden estetik ve çok şık tasarımlara damgasını vurmuş diyebiliriz. Kelebek mobilya 2015 koltuk takımlarında tercih edilen renk skalasında en çok  koyu renkler beraber  pembe, kırmızı, siyah, kahverengi tonları ve fazlasıyla beyaz renkler tercih edilmiştir. Ülkemizde modüler mobilya denince akla gelen ilk marka olan Kelebek Mobilya,sade ve işlevsel konseptiyle tasarladığı yeni koleksiyonları ile fark yaratmaya devam ediyor. Kelebek mobilya koltuk takımı modellerinde estetiği , sağlamlığı ve konforu ön plana çıkarıyor. Sizler de yaşam alanlarınıza kalite , konfor ve şıklığı yansıtmak isterseniz tercihinizi  Kelebek mobilyadan yana kullanmalısınız. Kelebek ürünlerinde sağlam iskelet yapısı, ahşap ayakları ve konforlu oturumu ile estetik, rahatlık ve dayanıklılığı bir arada sunuyor.

Kelebek mobilya 2015 koltuk takımlarının yüzden fazla kumaş seçeneği ile her kullanıcının zevkine hitap ediyor. Kelebek mobilya  Düzce’de kurduğu modüler mobilya fabrikasını, Avrupa’nın en modern ve büyük tesislerinden birisidir. Modern ve farklı bir koltuk takımı almak isterseniz Kelebek mobilya mağazalarına uğramanız yeterli olacaktır. Evinizin oturma odaları veya salonlarınız için tercih edeceğiniz Kelebk mobilya koltuk takımları 2015 modelleri evinizin dekorasyonuna kolay uyum sağlayacak tasarımlardan oluşuyor.

Kelebek mobilya 2015 koltuk takımlarında son derece modern çizgiler yer alıyor.Her zevke ve her tarz mobilya ile uyumlu olan Kelebek mobilya koltuk takımı modellerine siz de hayran kalacaksınız. İster  salon takımı olarak veya da günlük kullanımlar için oturma odasında kullanılmak üzere alınan Kelebek koltuk takımları eviniz için çok ideal bir seçim olacaktır. Kendine özgü model ve desenleriyle evinize bambaşka hava verecektir.  Son yılların trendi açık renk koltuk takımı modası Kelebek Mobilyada adeta tavan yapmış diyebiliriz.

Kelebek koltuk takımları 2015 ResimleriYorum Yaz

− 3 = 1