Kelebek Köşe Takımları

 

2014 MOBİLYA KÖŞE TAKIMLARI

Mobilya ihtiyacı gün geçtikçe değişen moda ile doğru orantılıdır. Bu yüzden pek çok zevke hitap eden mağazalar açılmıştır, ama bunların arasında dünyaca ün yapmış ve kalitesiyle kendinden söz ettiren bir tane var ki… O da Kelebek mobilyadır. Yeni yılla birlikte değişen model yelpazesi, Kelebek köşe takımı modelleri 2014 yılı itibariyle bu yelpazedeki yerini almıştır.

Kelebek mobilya ülkemizi yurt dışı fuarlarda başarı ile temsil etmiş ve tanıtımına katkıda bulunmuştur. Edindiği haklı gururu sürdürebilmek için kaliteden ödün vermeden çalışmalarına devam etmektedir. Kelebek köşe takımı modelleri 2014 adı altında piyasaya sürülmüş ve oldukça beğeni toplamıştır. Ergonomik yapısı, kullanım kolaylığı, bazalarının genellikle sandıklı olması tercih sebebidir.

Küçük odalar veya salonlar için ferah bir görüntü sağlayan ve yer tutmayan Kelebek köşe takımı 2014 itibariyle oldukça beğenilmiş ve satışlarda yüz güldürmüştür. Oldukça geniş renk seçeneği ile istediğiniz renk ve modelle, hizmet vermekte ve müşteri memnuniyetini ilke edinmektedir. TSE garantisi ile çalışan Kelebek mobilyanın, yurdun pek çok yerinde şubeleri vardır.

Kelebek Köşe Takımları ResimleriYorum Yaz

66 − = 61