Kelebek mobilya bebek odası 2016

Çocuk bedeninin duyarlı bölümlerinin temizliği, her annenin severek yaptığı işlerden biridir. Kulaklar, burun ve gözlerin temizliği, günde en az bir kez özenle yapılmalıdır.

Bu temizlik genellikle banyodan sonra, özel olarak hazırlanmış Kelebek mobilya bebek odası 2016 modellerinde ucu pamuklu çubuklarla yapılır. Böylece kulaklar ve burundaki her türlü pislik ve göz kapakları temizlenir. İlk haftalardan başlayarak yüzünü gozunu çizip canını yakmasın diye, yeni doğmuş bebeğin tırnaklarının kesilmesi gerektiği unutulmamalıdır. Tırnakları kesilirken, bebeğin canını yakmamak için yuvarlak uçlu özel makaslar kullanmak.işi son derece kolaylaştırır, ipek kıllı yumuşak bir fırçayla, hafif hafif saçları da tarandığında, bebeğin temizliği tamamlanmış olur.

Olanaklar elveri yorsa bebek hergün yıkanmalıdır. Bebeğin yıkanması için en uygun yer Kelebek mobilya bebek odası 2016 modellerinde zaman akşam yemeği öncesidir; böylece uykuya da hazırlanmış olur. Yeni doğmuş bebeği yıkamak için suyun sıcaklığı dirsekle kontrol edilir:

Ne sıcak, ne de soğuk geliyorsa, su sıcaklığı uygun demektir (1).

Sol kolun ön tarafı, bebeğin başının altından geçirilip, elle koltuk altından kavranır; sağ el bebeğin apış arasından geçirilerek kalça etlerinden tutulur ve suya yavaşça yatırılır (2). Sağ elle yıkanır (3). Başını dik tutmasına dikkat edilerek ters çevrilir (4). Başı yıkanır (5). Bebek banyodan alınıp yumuşak bir havluya sarılarak kurulanır (6).

Kelebek mobilya bebek odası 2016 eviniz için Kelebek mobilya bebek odası 2016 Agatanın ünlü eserinden alıntı, Harriet onun gündüzleri Ben’i oyalamasını istiyordu, iyi para verecekti. John, Yani sizin evinizde mi? diye sordu, bu öneriye hayır diyerek. Harriet, Bu sana kalmış, dedi. Ben seni seviyor, John. Sana güveniyor. John arkadaşlarına baktı birbirlerine gözleriyle danıştı lar. Sonra John, peki anlamında başını eğdi. En Ucuz Kelebek mobilya bebek odası 2016, Güzel Kelebek mobilya bebek odası 2016 2016.

Kelebek mobilya bebek odası 2016

Kelebek mobilya bebek odası 2016

Kelebek mobilya bebek odası 2016

Kelebek mobilya bebek odası 2016

Kelebek mobilya bebek odası 2016

Kelebek mobilya bebek odası 2016 Moda, Trend Kelebek mobilya bebek odası 2016.

Yorum Yaz