Kelebek Mobilya Mutfak Modelleri

kelebek-mobilya-mutfak-modelleri (1)

Türkiye’nin ilk ve en önemli mobilya ve mutfak üretim tesislerinden biri olan Kelebek mobilya mutfak modellerinde de ilk sırada yerini almıştır. Her bayanın en çok dikkat ve önem verdiği yerlerden birisidir mutfakları,özellikle de dekorasyonuna  da dikkat edereler,çünkü bayanlar en çok vakitlerini burada geçirmektedirler.

Bu alanın geniş, ferah şık kullanışlı olmasını isterler,  artık eski mutfakların yerini gayet şık ve modern mutfaklara bırakmışlardır, işte Kelebek mutfak modelleri tüm bu istekler doğrultusunda tasarımlar yapmış hatta yurt dışına bile 15 ülkeye ihraç yapmaktadır. Genelde kullandığı renk beyaz ağırlıklı olsa da pek çok renge Koleksiyonlarında yer vermektedir.

Siyah, beya, kırmızı lila,mor ve yaptığı mükemmel tasarım kombinlerle çok şık bir hava mutfaklara yansıtmıştır. Mesela dolap kapaklarında çimen yeşilini siyah renkle kombinleyerek harika bir tasarım yaratmıştır.

Koleksiyonların içindeki ahşap renk görünümlü Kelebek mutfak modelleri biraz daha klasik tarz mutfak modellerinde tercih etmektedir.İstediğiniz ölçü ve ebatta çok rahat bulacağınız bu modelleri kesinlikle görmelisiniz, hatta kendi internet sitesinden de takip edebilirsiniz. satış mağaza ve bayilerinin hemen hemen her yerde rastlayabilir ve muhteşem mutfakları seçebilirsiniz.

kelebek-mobilya-mutfak-modelleri (6)

 

Yorum Yaz

1 + 2 =