Kilim Mobilya Salon Takımı Ve Fiyatları

Kilim Mobilya Salon Takımı Ve Fiyatları

Türkiye genelinde pek çok başarılı işe imza atan ve kalitesinden sıkça söz ettiren Kilim Mobilya, özellikle salon takımı modelleri ile ön plana çıkan üretici konumundadır. Şöyle ki Kilim Mobilya, sahip olduğu sade ve düz tasarımlı salon takımı modelleri ile birlikte özellikle salonunda sadeliği arayan müşterilerin ilk tercihleri konumunda. Zira Okyanus Koltuk Takımı ve Papatya Delüks Koltuk Takımı gibi ürünler Kilim Mobilya’nın sahip olduğu sade salon takımı modellerinden sadece birkaçıdır.

Peki, sadece sade ürünler mi?

Aslına bakarsak Kilim Mobilya pek çok kişinin zevkine hitap eden ürünler ortaya koymakta. Yani siz Papatya kod adlı hafif renkli hafif sade bir ürünü tercih edebiliyorken aynı zaman da Paris kod adlı koltuk takımı ile de evinize daha bir ağırlık katıp misafirlerinizi salonunuza hayran bırakabilirsiniz.

Fiyat konusunda da müşterilerini hayal kırıklığına uğratmayan Kilim Mobilya, her bütçeye hitap eden bir ürün yelpazesine sahip. Yani bir Kilim Mobilya satış mağazasına uğradığınızda 2.000 TL’yi aşkın fiyata sahip ürünler bulabilirken 1.000 TL’yi bile aşmayan takımlar da bulabilirsiniz.

kilim mobilya salon takımları, salon takımları, salon takım fiyatları, salon takım fiyatları

Yorum Yaz

58 + = 68