Kilim Yatak & Baza

Gerçek şu ki, ortalama insanlar hayatlarının yaklaşık 25 yılını uykuda geçirmektedir. Bu uzun birliktelik için kendimize en uygun yatağı bulmak çok önemlidir. Biz ürünlerimize güveniyoruz! Bunun için KİLİM yataklarına 25 yıl garanti veriyoruz. En uygun yatağı seçmeniz için uzmanlarımızla, mağazamıza gelerek görüşebilirsiniz. Uzanın, yaylanın, deneyin. Şunu da belirtmeden geçemiyoruz. Bazı müşterilerimiz yataklarımızı denerken kestirmekten de kendilerini alamıyorlar. Haydi KİLİM mağazalarında buluşalım. Her şey, hareket halinde, yatağın özü, aşağı, yukarı doğru süren hareket halinde sanki masaj yapar gibi. Sabah uyandığımızda hiçbir yerimizde ağrı hissetmiyor, güne zinde olarak kalkıyoruz.

Eksiksiz konforu ile yaşayacak ve unutulmayacak bir gece geçirmeyi istemez ki kilim mobilya yatakları ve bazaları ile daha tanışmadınız mı?

Kilim yatakları ortopedik olup yattığınız zaman boyun ve omuriliğinize göre şekil alarak vücudunuzda oluşacak olan değişik ağrıların oluşmasını önlediği gibi oluşabilecek şekil bozukluklarını da önler. Ayrıca yatak alırken kaliteli bir kumaş, uygun bir yaya sistemi, hijyenik ve anti bakteriyel olmasına özen gösterin.UYQ serisi, Turkuaz, Therapy, Nice pedli ve linda gibi bir çok serimiz bulunmaktadır.

kilim yatak baza, yatak baza modelleri

Yorum Yaz

20 + = 26