Kırmızı Koltuk Modelleri

kirmizi-koltuk-modelleri (7)

Bizim için çok önem taşıyan evlerimizi istediğimiz zevke göre en rahat edeceğimiz bir şekilde döşemek isteriz çünkü günlük yaşamın getirdiği ve çalışma hayatının biz de yarattığı yorgunluğumuzu sadece evlerimiz de dinlenerek giderebiliyouz.

İşte bunun için de evlerimizi sadece kendi zevkimize göre düzenlemeliyiz, artık günümüz de firmaların  ev dorasyonunu ön planda tutarak her zevke hitap edebilen çeşitli koltuk ve mobilya takımları bulunmaktadır.

2013 sezonunda aşağı yukarı her renk moda olduğu için bu sektör de de renkler ön plandadır alışagelmiş renkler olan kahverengi ve bej takımların yerini kırmızı  renkte iddalı renklerden de yapılmaktadır, kırmızı koltuk rengini hem oturma odası hemde salonumuz koltuk takımları için tercih edebiliriz .

Özellikle spor koltuk takımları için çok güzel uyum sağlamaktadır kırmızı renk , eğer bu rengi koltuk takımımız da seçtiysek  uyumlu olması açısından halı rengimize, perdemizi  de ona uyumlu olmasına dikkat etmeliyiz mesela kırmızı koltuk takımı  ile kullanacağımız halımızı  siyah, gri  veya geometrik desen siyah beyaz ve kırmızı renginde içinde bulunduğu halımız koltuklarımızı daha da şık gösterecektir,kırmızı koltuklarımızın üzerine koyacağımız küçük  desenli  yastıklarla daha da havasını etkiliyeci yapabiliriz.

kirmizi-koltuk-modelleri (14)

kırmızı koltuk modelleri, koltuk modelleri, koltuk fiyatları, modern koltuk modelleri, koltuk, koltuk fiyatları, renkli koltuklar

Yorum Yaz

− 1 = 1