Kışa Hazır Mıyız?

kislik-battaniye-modelleri (9)

Malum yaz artık bitti. Sonbaharın son zamanlarını yaşadığımız şu günler de evlerinizin kışa hazırlık dönemi başlamıştır. Kışın kullandığınız halılar, perdeler evlerinizde ki yerlerini almaya başlamıştır.

Kış insanların bir kısmı tarafından pek sevilen bir mevsim olmasa da kışın kendince güzel birçok yanı bulunmaktadır. Evlerimizde ki sıcacık hava ile kışın soğuğunu atabileceğimiz bir dönem olması nedeniyle güzel bir mevsimdir. Kışın evlerimiz de kullandığımız eşyalar değişmekte kışın soğukluğunu evlerimizde ki sıcak hava ile değiştirebilir, bu görünümü yakalayabiliriz. Kış ayı soğuk bir ay olması nedeniyle evlerimizde ki halılardan başlayarak değişime hazırlanmalıyız.

Yazın kullandığımız o birbirinden canlı halıları kaldırıp kış için kullandığımız kalın, soğuğu geçirmeyen halılarımızı evlerimize sermenin tam vaktidir. Kış ayının bir diğer güzelliği de burada başlamaktadır. Kışın kullandığımız eşyaların evlerimizde ki yerlerini almasıyla evlerimiz de farklı bir görünüm elde etmekteyiz.

Sizler de kış için hazırlıklarınızı bitirmeli, kışın soğukluğunu evlerimiz de ki sıcacık hava ile değiştirmeye başlamalısınız.

kislik-battaniye-modelleri (15)

battaniye, nevresim, kışlık nevresimler, mobilya, dekorasyon, aksesuar

Yorum Yaz

44 + = 47