Kışa Özel Dekorasyon Fikirleri

ev dekorasyon dekorasyonu

Kış mevsiminin gelmesi ile birlikte bu döneme özgü olarak dekorasyon fikirlerini incelemek gerekecektir. Kışa özel dekorasyon fikirleri arasında yer alan birçok özellik mevsimsel olmaktadır. Sıcacık battaniyelere sarılarak, sıcacık evinizde televizyon izlemek ve misafir ağırlamakla geçecek olan kış aylarını, eviniz içinde dizayn etmeniz gerekecektir. Kışa özel dekorasyon fikirleri 2015 için farklı fikirlere açık olanlar, yeni sezonun trendlerini takip etmeleri gerekmektedir.

Kışa özel dekorasyon fikirleri yeni sezon için dekoratif olan mumları evinize yaygın olarak kullanabilirsiniz. Bunlar sizin için daha etkili özellikler yaratacaktır. Kış aylarına özel olarak tercih edilecek olan bir diğer özellik ise uyuduğunuz mekanlar için küçük bitkisel yağların yoğun olduğu mumlar yakabilirsiniz. Bunların yanı sıra evlerinizde koltuklarınız üzerinde kullandığınız kırlentleri farklı kumaşlarda seçerek daha sıcak bir ortam yaratabilirsiniz.

Kışa özel dekorasyon fikirleri özellikleri özellikle küçük detaylardan oluşmaktadır. Bu detaylar arasında kadifeden oluşan küçük yastıklarda bulunmaktadır. Evinizde bulunan rahat ve sıcak halı desenleri her zaman daha pozitif bir ortam yaratacaktır. Bunlar için özel halı desenleri tercih etmeniz yeterli olacaktır.

Kışa Özel Dekorasyon Fikirleri ResimleriYorum Yaz

70 + = 76