Kitaplık Modelleri

kitaplik-modelleri (3)

Hafif modern 5 bölmeli dar büro tipi kitaplık olan bu model ile ince ve uzun dar yapısı ile her köşeye her alana kolayca uyum sağlayan bu özelliği ile sizlere kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Bu büro tipi kitaplığı sadece ofislerde değil aynı zamanda evinizde odanızın bir köşesinde her yere sığabilecek boyutlarda olması ile sizleri büyüledi ve büyülemeye devam edecektir.

Doğal ahşap görünümlü ve modern parlak lake beyazın muhteşem görünümü ile bir şaheser yaratan bu hafif modern 5 bölmeli dar büro tipi kitaplık ile ofisiniz ve evinizdeki mobilyaya uyumu ile dikkatleri gözleri üzerinde bulunduran bu modeli hayatımızdan hiç çıkmayacağa benziyor.

Hafif modern 5 bölmeli dar büro tipi kitaplık ofisinizdeki kullandığınız klasör ve dosyaları belli bir sıraya göre koyma özelliği olan evde ise çocuklarımızın odasına koyarak hem kitaplık şeklinde hem süs eşyalarını koyabileceğini gibi salonda veya koridorda köşelere koyabileceğiniz bu modeli her yerde dekoratif bir bütünlük sağlayacaktır.

Kurulum kolaylığı ile rahatça kendi kendinize kurabileceğiniz bu hafif modern 5 bölmeli dar büro tipi kitaplık ile hayatınızda büyük bir kolaylık sağlayacaktır.

kitaplik-modelleri (12)

kitaplık modelleri, kitaplık, kitaplık fiyatları, modern kitaplık modelleri, dekoratif kitaplıklar

Yorum Yaz

57 − = 55