KLASİK TUTKUNLARINA

T&G HOME VE CHELSEA FİRMASININ ÜRÜNLERİ AYNI ÇATI ALTINDA BULUŞUYOR. NİŞANTAŞI’NDA AÇILAN MAĞAZADA T&G HOME COLLECTION’IN AMERİKA VE İNGİLTERE’DEN İTHAL ETTİĞİ KLASİK VE YARI-KLASİK MOBİLYALAR İLE CHELSEA FİRMASININ EV TEKSTİLİ ÜRÜNLERİ VE MOBİLYALAR SATIŞA SUNULUYOR.

1991 yılından beri iki ayrı mağazada hizmet veren Chelsea Textile ve T&G Home Collection’ın ürünleri yeni açılan Nişantaşı mağazasında birarada sunuluyor.

T&G Home, Amerika’dan Drexehl-Heritage, Lillian August, Bernhardt, İngiltere’den Titcmarch&Goodwin firmalarının klasik ve yarı-klasik tarzdaki mobilyalarına yer veriyor. Chelsea firması ise 1990 yılından beri çeşitli firmaların Türkiye temsilciliğini yapıyor. Amerikan York Wallcoverings, Imperial Home Decor, Alman Rasch, İngiliz John VVilman markalarının duvar kağıtları ve bunlarla uyumlu döşemelik ve perdelik kumaşlar Chelsea tarafından satışa sunuluyor. Döşemelik ve perdeliklerde tercih edilen şönil, ipek, keten ve tafta kumaşlar silinebilir ve leke tutmayan özellikleriyle oldukça kullanışlı. Amerika’dan Mohavvk, Karastan, Belçika’dan Louis de Poortere, İtalya’dan Rossisfloor firmalarının çeşitli renk ve desenlerdeki halıları, nevresim ve çarşaf takımları, bebek odası mobilyaları ve aksesuarları, cam ve kristal malzemenin kullanıldığı renkli avizeler Chelsea’nın ürün yelpazesi içinde yer alıyor.

Ağırlıklı olarak proje bazında çalışan ve kendi bünyesindeki mimarlarıyla müşterilerine anahtar teslimi dekorasyon hizmeti veren T&G Home Collection ve Chelsea Home Textile, yeni mağazada müşterilerine en iyiyi sunma amacında. Mağazadaki hazır mobilyalar dışında kataloglardan seçilen ürünler üç ayda teslim ediliyor. Ayrıca otel ve ofislere yönelik halı, mobilya, duvar kağıdı ve kumaşlar da firmaların koleksiyonları arasında yer alıyor.

T&G Home ve Chelsea, Valikonağı Caddesi, Sinoplu Şehit Cemal Sokak, 4/B, Nişantaşı-İstanbul. Tel: (0-212) 234 41 92.

YELİZ EDİS

1. Koltuk, puf ve yuvarlak maun sehpa Amerikan Bernhardt firmasına ait. Antika aksesuarlar ise ikizler Antik firmasının ürünleri.

2. Deri rejisör koltukları Amerikan Lillian August firmasından ithal ediliyor.

Pin Trend Ithal Duvar Kağıtları Galerisi Ev Dekorasyon Fikirleri …

muratpaşa lara ithal duvar kağıdı ev dekorasyonu LUİGİ COLANİ …

Evbu.net – Ev Dekorasyon Fikirleri \u2013 Mobilya, Dekorasyon, Ev …

En Yeni ithal duvar kağıdı fiyat \u203a Dekorasyon Önerileri Ev …

ITHAL DUVAR KAĞITLARI MODELLERI RESIMLERI | Modeller Dekorasyon

Yorum Yaz