Koçtaş Bahçe Mobilyaları ve Fiyatları 2021

Koçtaş Bahçe Mobilyaları ve Fiyatları 2021

Bahçeler kimisi için fidanlarına çiçeklerine baktıkları sihirli bir alan, kimisi için ise bol oksijen alma ve dinlenme yeridir. Ancak ne sebeple sevildiği fark etmeksizin bahçeler kültürümüzde oldukça önemli bir yere sahip. Hele ki bahçeniz konforlu ise keyfiniz ikiye katlanır. Bu konforu sağlamanın yolu ise şüphesiz doğru mobilyaları seçmektir.

Mobilyalar her zevke hitap edebilir ve birçok çeşide sahip olarak üretilir. Burada karar vermeniz gereken şey ise bahçenize yakışacak aynı zamanda kullanışlı olan yani başka bir deyişle, size en uygun olan mobilyayı seçmektir. Bu sayede bahçe keyfiniz ikiye katlanacaktır. Koçtaş firması tarafından üretilen bahçe mobilyaları ise her türlü isteğe cevap verebilecek şekilde tasarlanıyor.

Koçtaş Bahçe Mobilyaları ve Fiyatları 2021 ResimleriKoçtaş Firması

Koçtaş firması şu an Türkiye’nin en büyük firmaları arasında yer almakla beraber 1955 yılında kurulmuştur. Perakende sektörüne ise 24 Mayıs 1996 yılında İzmir Bornova’da açmış olduğu mağaza ile başlamıştır. Ardından 1998 yılı içinde açılan Antalya ve İzmir de açtığı mağazaları ile hizmet ağını geliştirmeye ve firma olarak büyümeye devam etti.

Koçtaş bu gün son derece başarılı ürünler ortaya koyduğu mobilya sektörüne ise B&Q firması ile yaptığı ortaklık anlaşması ile adım atmıştır. Bu gün ülkemizde oldukça geniş bir mağaza alanına sahip olan Koçtaş’ın toplam 19 ilde 41 mağazası bulunuyor.

Koçtaş Vavratan Lady Bahçe Oturma Takımı Keten Rengi Modeli: Fiyatı 8.819 TL’dir.

Lady Bahçe Oturma Takımı

Oldukça hoş bir tasarıma sahip olan ve hemen her bahçe ile uyum sağlayabilecek olan model en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. İstenilen her bahçe koşulunda kullanılabilecek olan bahçe mobilyasının yıkanabilir özellikte olması ise en büyük avantajıdır. Bu sayede uzun yıllar kullanımı mümkün hale gelir. Bu takım toplam olarak 4 kişilik bir aile ya da arkadaş grubu için son derece yeterlidir.

Evmoni Bambu Oturma Takımı 4 Kişilik: Fiyatı 5.999 TL’dir.

https://cdnr.koctas.com.tr/resize/c450a91039db4701/900/900/productimages/1000450381/1000450381_1_MC/8829126443058_1619439685252.jpg

Takım bambudan yapılma özelliği taşımakla beraber modern bir Uzakdoğu tasarımlarına oldukça benzerlik gösterir. Oldukça kullanışlı bir yapıya sahip olan ürün her bahçeye yakışacak bir imaja sahiptir. Ayrıca 10 cm minderi sayesinde kullanıcısına rahat ve konforlu bir deneyim sunar. 4 kişilik olarak üretilen takım her ailenin bahçesinde olması gereken cinstendir.

Vinca Wicker Köşe Bahçe Mobilyası Takımı: Fiyatı 7.999 TL’dir.

Vinca Wicker Köşe Bahçe Mobilyası Takımı

Oldukça kaliteli malzemeden üretilen takım ayrıca kullanışlı bir yapıya sahiptir. Modern çizgilere sahip olan takım ilk bakışta dikkat çekmeyi başarıyor. Ayrıca özel minderleri sayesinde rahat bir yapıda sahip bulunuyor. Geniş aileler için bire bir olan takım toplu olarak muhabbet etmek ve birlikte çaylarınızı yudumlamak için en ideal ortamı yaratıyor. Size kalan tek şey ise bu ortamın tadını çıkartmaktır. Mobilya geniş bahçeler için son derece uygundur. Ayrıca kamelyaların altında çok hoş ve modern bir görünüm sağlar.

 

Yorum Yaz

+ 65 = 67