Koçtaş Bebek Odaları ve Fiyatları 2021

Koçtaş Bebek Odaları ve Fiyatları 2021

Çiftler için bir bebek sahibi olmak dünyanın en güzel duygusudur. Bebekler doğdukları anda ortamın neşe kaynağı haline gelirler. Bebeklerle oynamak her ne kadar çok tatlı olsalar da rahat bir uyku uyumaları gerekir. Bu nedenle onlara özel bir ortama ihtiyaç duyarlar.

Bebeklerin gelişim süreçlerini düzenli bir şekilde sürdürebilmeleri için yaklaşık olarak 12-16 saat aralığında uyuması gerekir. Bu uykudan maksimum fayda sağlamaları için ise rahat, konforlu ve sessiz bir alan olması gerekir. Koçtaş bebek odaları bunlar dikkate alınarak tasarlanır ve üretilir.

Koçtaş Firması

Koçtaş firması Türkiye’nin en köklü firmalarından bir tanesidir. Ayrıca firma her geçen gün kendini geliştirmeye ve yeni ürünler ortaya çıkartmaya devam ediyor. 1955 yılında kurulan firma İnşaat malzemelerinde toptancısı olarak kuruluştur.

Firma ardından İzmir Bornova’da 24 Mayıs 1996 yılında açmış olduğu mağaza ile perakende sektörüne giriş yapmıştır. Bu mağazaları Antalya Topçular ve yine İzmir Balçova’da izlemiştir. Bu mağazaların ardın Koçtaş B&Q ile ortaklık anlaşması imzalayarak mobilya sektöründe boy göstermiştir. Koçtaş’ın bu gün 19 farklı ilde toplam 41 şubesi bulunuyor.

Koçtaş Fly Tana Montesorri Çalışma Takımı

Bebek odasının ilk göze çarpan özelliklerinden bir tanesi dolaplarıdır. 60 cm genişliği ve 140 cm yüksekliği ve 30 cm derinliği ile dolaplar son derece kullanışlı bir durumda bulunuyor. Anne ve baba adaylarının bebekleri için en önem vermesi gerekenlerden bir tanesi de dolaptır.

Ürünlerin arasında bulunan çalışma dolabı 80 cm genişliğe 110 cm genişliğe ve 40 cm derinliğe sahip olmasıyla bir bebek odası için son derece kullanışlı bir alan yaratmış durum da. Bu tasarımda kullanılan renklerde beyaz tercih edilerek ortama ferah bir hava katılmaya çalışılmış.

Koçtaş Bebek Odaları ve Fiyatları 2021 ResimleriFly Montesorri Takımı 3: Fiyatı 1.359 TL’dir.

Bu takımda ilk dikkat çeken şey ise yatak ölçüleri oluyor. Yatak ölçüleri 65 cm genişliği ve 85 cm yüksekliği ile gelişme sürecinde olan bebekler için son derece ideal olan bir yatak. Ayrıca takım içerisinde genişliği 40cm, yüksekliği 68 cm ve derinliği 30 cm olan bir komodini içinde barındırıyor. Bu sayede fazla olan bebek eşyaları konularak alandan tasarruf sağlanabilir. Ayrıca bu takımda oyuncak kutusu, kitaplık ve askılık gibi bebek odalarında dikkat edilen şeyler detaylı bir şekilde düşünülerek tasarlanmış durumdadır.

Fly Montesorri Takımı 2: Fiyatı 839,90 TL’dir.

Fly Montessori takımının devam serisi olan bu takım, anne baba adaylarının en çok etkileyen takımların başında yer alıyor. Geniş yatak ölçüleri ile bebek için ideal bir uyuma ortamı yaratılmış durumda. Ayrıca geniş masaya da sahip olan takım sayesinde bebek odasında bulunan malzemelerin yer kaplamasından kurutulmak daha kolay hale geliyor. Ayrıca mobilyalar üzerinde kullanılan beyaz renk ortama ferah bir hava katmakta son derece başarılıdır.

 

Yorum Yaz

89 + = 99