Koçtaş Gardırop Modelleri 2014

koctas-gardirop-modelleri (6)

Gardıroplar yatak odamızın bir parçasıdır. Gardıroplar kıyafetlerimizin ortada kamasını engeller,görüntü kirliliğini engeller.Güzel yerleştirilmiş gardıroplar eşyalarımız için çok önemlidir. Bu yüzden bir gardıroptaki en önemli şey iç hacmi ve kullanıma uygunluğudur

Koçtaş her üründe olduğu gibi müşterilerin istekleri doğrultusunda işlevsel gardırop modelleri ile yine fark yarattı. Birbirinden şık model ve tasarım ile uygun fiyat seçenekleri ile herkesin bütçesine göre.

Kendi istediğinize göre tasarlayabilirsiniz. Kurulumu da çok kolay ve zaman harcamadan monteliye bilirsiniz. Koçtaş gardıroplarını yıllarca kullana bilirsiniz, hem kullanışlı hem sağlamdır. Kolay taşınılabilir olması da bir avantajdır.

Koçtaş gardıropları isteğe göre,iki kapılı,3 kapılı, sürgülü,  sürgüsüz ve birçok modeli mevcuttur. Yer kaplamaz, dolap iç hacmi bakımından çok kullanışlıdır. Kıyafetleriniz ortada da kalmaz. Her evin konumuna göre şekillendire bilirsiniz. Koçtaş’ın diğer ürünleri ile de odanızda kombin yapabilirsiniz. Gardıroplarınıza uygun halı ve objelerle tarzınızı yakalayabilirsiniz.

koctas-gardirop-modelleri (11)

Yorum Yaz

6 + 4 =