Koçtaş Genç Odaları ve Fiyatları 2021

Koçtaş Genç Odaları ve Fiyatları 2021

Gençler özellikle ergenlik dönemi ile birlikte kendilerine uygun bir özel alan arayışı içerisine giriyor. Bu nedenle toplumun yeni genç bireyi için bir genç odası ise zaruri hale geliyor. Gençler bu alan içerisinde özgürce hareket edebiliyorlar. Bu anlamda firmalar gençlerin isteklerine kulak vererek onlara özel dinamik ve hareketli genç odaları tasarlıyorlar.

Koçtaş Firması

Koçtaş firması 1955 yılında sektöre adım atmış oldukça köklü ve tanınmış bir firmadır. İlk olarak inşaat projelerinde yapı malzemeleri toptancısı olarak hizmet veren Koçtaş daha sonra ise 24 Mayıs 1996 yılında İzmir-Bornova’da açmış olduğu mağaza ile perakende sektörüne adım attı. Ardından ise 1998 yılının temmuz ayında Antalya Topçular ve Aralık ayında İzmir Balçova’da açtığı mağazalar ile birlikte gelişmeye ve büyümeye devam etti.

Koçtaş daha sonra ise B&Q firması ile ortaklık anlaşması yaparak mobilya sektörüne girdi. Koçtaş daha önceki başarısını burada da sürdürmeye devam ederek Türkiye’nin en büyük firmalarından biri haline geldi. Koçtaş’ın şu an Türkiye’nin toplamda 19 ilinde 41 mağazası var.

Koçtaş Genç Odaları

Koçtaş tarafından üretimi sağlanan baza ve yatak modelleri oldukça kullanışlıdır. Bazaların geniş yapısı sayesinde dışarıda kalan tüm eşyalar daha ferah bir görünüm için bazaların içerisine konabilir. Bunun yanı sıra Koçtaş genç odası modelleri son derece modern bir görünüm çizmesi ve durmaksızın güncellenen tasarımları ile hem göze hem de ruha hitap ediyor.

Koçtaş’ın yaptığı başarılı tasarımlar sayesinde oda en iyi şekilde değerlendiriliyor. Koçtaş genç odaları özel tasarımları sayesinde sadece geniş odalara hitap etmekle kalmıyor ve dar alanlarda en iyi şekilde değerlendiriliyor. Size düşen ise sadece oda için en uygun tasarımı seçmek. Koçtaş’ın profesyonel ekibi her geçen gün yeni tasarımlar yapmaya devam ediyor.

Koçtaş Dekorister Exclusive Lost Genç Odası Takımı KoMaKi: Fiyatı 6.379 TL’dir.

Sade ve hoş Uzakdoğu tasarımları son zamanlarda gençler arasında rağbet görmeye başlamıştır. Bu yönelime göre tasarlanan Koçtaş Dekoriste Exclusive Lost Genç Odası Takımı KoMaKi hem sadeliği hem de farklı bir atmosferi genç odasında yaratır. Oda tasarımı içerisinde yer alan karyola 198,8 cm boyunda 105 cm yüksekliktedir. Ayrıca 105 cm derinlik ile oldukça geniş bir kullanım alanı sunar. Ayrıca tasarımda kullanılan demirlerin hepsi dkp profilden imal edilerek elektrostatik fırın ile boyanmıştır.

Koçtaş Genç Odaları ve Fiyatları 2021 ResimleriRabi Irmak Modeli: Fiyatı 3.599 TL’dir.

Resimde görmüş olduğunuz şık tasarım country olarak geçiyor. Tasarımı sayesinde en son derece dikkat çeken bu genç odası aynı zamanda gençlerin ilk tercihlerinden bir tanesi konumunda bulunuyor.

FlySally

Oldukça sadece ama bir o kadarda şık olan bu takımda yine gençlerin en çok tercih ettiği modellerin başında geliyor. Fiyat olarak da uygun olan takım sadelik arayan gençler için en ideali olabilir.

 

Yorum Yaz

2 + 1 =