Koçtaş Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları 2021

Koçtaş Koltuk Takımları ve Fiyatları 2021

İnsanların yaşam alanları içinde en fazla zaman geçirdikleri ev eşyalarından olan koltuk takımları, günümüzde birbirinden farklı renk, model, ebat ve tasarıma sahiptir. Sade dokulardan hoşlanan kişiler için düz modellerin ve tek renklerin hâkim olduğu koltuk takımı modelleri mevcuttur. Gösterişli ve iddialı koltuk takımı isteyenler için de üzerinde pek çok renk ve detay bulunan ürünler yer alır.

İnsanların beklentilerini karşılayan ürünlerin tercih edilmesi için belirlemiş oldukları kriterler ile uyumlu olması gerekir. Koçtaş koltuk takımları ve fiyatları, tercih edilen modele, kullanılan malzemelerin kalitesine, bulundurduğu fonksiyonlara göre farklılık gösterir. Koçtaş koltuk takımları modellerine ve fiyatlarına Koçtaş mağazalarından ve online satış sitelerinden ulaşabilirsiniz. Ek ürünlerin seçimi fiyatların değişmesine sebep olabilir.

Koçtaş Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları 2021 ResimleriPafu Nitta Koltuk Takımı 3+1 Gri Fiyatı: 1.979,90 TL

Taş rengi ile dikkatleri üzerine çeken koltuk takımı modelinde, parlak bir görüntü veren taş detayları yer alır. Bu sayede görsel anlamda estetik bir görüntü elde edilmesi sağlanır. Yapısı itibariyle dümdüz bir şekilde gitmek yerine daha kavisli bir yapıda bulunması diğer modellerden ayrılan özellikleri arasında yer alır.

Düz bir şekilde inen ayaklar, üzerindeki hareketli detayları yumuşatmıştır. Bu anlamda, modern ve gösterişli tasarımlardan hoşlanan kişiler için oldukça uygun bir tercihtir. Göze hoş gelen oturulduğu zamankişilere huzur veren koltuk takımı tercihi ön plana alınır. Kumaşın nitelikli olması sade renk ve ya desenli ve canlı kumaşların kullanılması uyumlu bir görsellik sunar.

Evdebiz Kana Serisi 3’lü Yataklı 1’li Koyu Gri Fiyat: 4.199 TL

Rengi ve sadeliğiyle ön planda yer almasının yanında konfor anlamında da önemli bir yere sahip olan koltuk takımı, kahverengi ayak detayları ile sade seven kişiler için oldukça uygun bir tercihtir. Üzerinde detay bulunmaması gösterişten uzak duran, doğal bir hava katılmasını sağlar.

Koyu renklerin hâkim olmasıyla oldukça estetik bir görüntü oluşturulur. Koltuk takımları ev dekorasyonlarında ilk planda yer alan eşya olma niteliğini barındırır. Modern ve nitelikli malzemelerden üretilmiş koltuk takımlarında kişiler kumaşın kalitesi, rengi ve desenlerinin ilgi çekici olmasına dikkat ederler. Bu anlamda pek çok alternatif sunulur.

Evdebiz Bella Soft Mini Köşe Gri Puf Hediyeli Sol Fiyat: 2.999 TL

Mini köşe puf hediyesi ile koltuk takımını tamamlayan bir nitelikte bulunan bu model, renk uyumu ile de oldukça dikkat çekici konumdadır. Renklerin üzerinde oluşturulan küçük detaylar ile hareketlilik kazandırılmıştır. Koltuk takımlarının en temel fonksiyonları arasında, kullanıcısını dinlendirmesi, rahatlatması ve konforlu bir oturum sağlaması gerekiyor. Bu nedenle doğru bir tasarım, doğru kullanılacak olan malzemeler ve tercih edildiği yaşam alanlarına tam uyum sağlaması gerekiyor. Alternatifler arasından seçilen koltuk takımlarının yaşam alanları ile tam uyum sağlaması, ideal kullanım imkânı sunması için önemlidir.

 

Yorum Yaz

45 − = 37