Koçtaş Mutfak Masaları

koctas-mutfak-masa-modelleri (1)

Evlerimizin eşyaları içinde olmazsa olmaz diyebileceğimiz ev eşyası olan masalarımızdır ve kesinlikle herkesin mutfağında küçük boyutta olsa da mutlaka bir mutfak masası vardır. Mutfağımızda geniş bir alana sahipsek mutfak masa modellerine şöyle bir göz atmalıyız çünkü özellikle geniş mutfaklar için çok değişik yüzlerce mutfak masası modeline rastlayabilirsiniz. Ülkemizde önemli bir yeri olan KOÇtaş yapı malzeme firmasında bu masaların çok şık modellerine rastlayabilirsiniz.

Mutfaklarımızın ıslak bir zemin kategorisinde olduğunu düşünürsek metal ağırlıklı olan mutfak masalarını tercih etmeliyiz.sezonun en çok moda  ve tercih edilen modeli olan cam ve metal ağırlıklı masa modelleri çok ilgi görmektedir.İstediğiniz tasarımda olan mutfak masasını Koçtaş’ın kendi web sitesinden model fiyatlarını rahatlıkla inceleyebilir ve seçiminizi yapabilirsiniz.

Geniş alanı olan mutfaklar için en uygun model ve kullanımı hem çok rahat ve şık görünüm ile  mutfaklarımız için köşe takımı masası dediğimiz model bir harika gene çok moda olan cam masalar ve sandalyeleri kırmızı, siyah veya başka renk tercih edilmiş masalarla da mutfağımıza apayrı bir hava verebiliriz. Yapmanız gereken tek şey Koçtaş  mağazasını hemen ziyaret etmek olacaktır.

koctas-mutfak-masa-modelleri (2)

Yorum Yaz

63 − = 57