Koçtaş Yatak Odaları ve Fiyatları 2021

Koçtaş Yatak Odaları ve Fiyatları 2021

Yatak odaları, insanların yoğun tempoda geçen iş hayatından, günlük rutin işlerden, okuldan, spordan gibi çeşitli yerlerden geldikleri zaman kendilerini yorgun hissederler. Bu nedenle de yataklarına uzanıp bir an önce dinlenmek isterler. Bu anlamda, yatak odası takımları insanların dinlenmelerine olanak sağlamalıdır. Beklentilere uygun pek çok Koçtaş yatak odası takımı vardır.

Sağlamış oldukları konforun yanında estetik görüntüleriyle de ön plana çıkarlar. Koçtaşyatak odaları ve fiyatları, tercih edilen modele, kullanılan malzemelerin kalitesine, bulundurduğu fonksiyonlara göre farklılık gösterir. Koçtaş yatak odaları modellerine ve fiyatlarına Koçtaş mağazalarından ve online satış sitelerinden ulaşabilirsiniz. Ek ürünlerin seçimi fiyatların değişmesine sebep olabilir.

Fly Brisa Yatak Odası Takımı fiyat: 3.624 TL

Gövde safir meşe melamin kaplı yonga levha ve kapak bölümü ise beyaz melamin kaplı yonga levhadan meydana gelir. Gardırobun kapısı sürgülüdür ve bu durum alan kaplamaması açısından oldukça önemlidir. Ahşap ile beyaz renk ile uyumlu bir görüntü oluşturulması, estetik ve konfor açısından fark yaratır. Yatak odaları kişilerin en fazla zaman geçirdikleri odalardan biridir. Bu nedenle yatak odası seçiminde bulunurken kişilerin belirledikleri kriterlere uygun bir seçim yapılması gerekir.

Koçtaş Yatak Odaları ve Fiyatları 2021 ResimleriRabi Yağmur Country Gardırop-Şifonyer-Karyola Yatak Odası Seti Fiyatı: 4.469 TL

Genç odası için tercih edilebilecek modeller arasında bulunan yatak odası takımı beyaz rengin saflığı ile kişilerin odasında aydınlık bir hava verir. Ayna detayı, dolap ve çekmece detayı yer alır. Kıyafetlerin dizilmesi için iki kapıdan oluşan bir dolaptır. Şifonyerinde ise beş çekmece mevcuttur.

Eskitme kulp tercih edilmesi modelin hareketlendirilmesi açısından önemli bir detaydır. Yatak başlıklarının şekli dokusu oldukça sağlamdır. Gardırop içinde kıyafetlerin asılması için gerekli olan alanlar yer alır.

Dekorister Exclusive Lost Genç Odası Takımı Fiyatı: 6.499,00

Koçtaş genç odası yatak takımları modeli ahşap görünümü ile pek çok kişinin ilgisini çekmiştir. Sade ancak etkili bir görüntü sunmasının yanında konfor anlamında da üst düzeylerde deneyim yaşatır. Gardırop ve şifon yeri de yatak ile aynı modele sahiptir. Ahşap renklerin yanında daha koyu tonlarda yatağın ayaklarına yer verilmiştir. Bu durum da renklerin birbirleriyle uyum içinde bir görüntü almasını sağlamıştır.

Pasific Home Huga 160 lık Takım Karyola+2 Komodin Ceviz Fiyatı: 1.799 TL

Malzeme olarak sunta lam kullanılan ve ceviz renginde dokusu bulunan yatak odası takımı ile rahat bir uyku çekmek mümkün hale gelir. Yatak başlığının boşluklu yapıda bulunması ve masalarda da aynı detayın olması oldukça ahenkli bir görüntü elde edilmesini sağlamıştır. Rahatlık ve görselliğin bir araya gelerek farklı bir hava oluşturulmasını isteyen kişiler için bu model oldukça kullanışlıdır. Sade görüntüsüne katılan raflar ve masa altının kullanım imkânı sunması çok yönlü bir tasarımın meydana gelmesini sağlamıştır.

 

Yorum Yaz

82 + = 92