Koçtaş Yemek Odaları ve Fiyatları 2021

Koçtaş Yemek Odaları ve Fiyatları 2021

Ailelerin, komşuların, akrabaların, arkadaşların bir araya toplanıp yemek yedikleri bir yer olan yemek odaları, insanları birbirleriyle yakınlaştırması anlamında oldukça önemlidir. İnsanlar sevdikleri kişiler ile birlikte yemek yedikleri bu alanın dekorasyonu da özen gerektirir. Kişilerin beklentilerin karşılayabilen pek çok yemek odası modeli Koçtaş’da yer alır.

İnsanlar kendi bütçelerine ve zevklerine uygun olan modelleri rahatlıkla bulabilirler. Evlerin dekorasyonunu büyük anlamda farklılık katan bir unsurdur. Koçtaş yemek odaları ve fiyatları, tercih edilen modele, kullanılan malzemelerin kalitesine, bulundurduğu fonksiyonlara göre farklılık gösterir. Koçtaş yemek odaları modellerine ve fiyatlarına Koçtaş mağazalarından ve online satış sitelerinden ulaşabilirsiniz. Ek ürünlerin seçimi fiyatların değişmesine sebep olabilir.

Koçtaş Yemek Odaları ve Fiyatları 2021 ResimleriBergama Masa Sandalye Kanepe Set Fiyat: 2.499 TL

Sandalye ve kanepelerden oluşan, ortasında beyaz mermer desenli bir masa bulunan bu modelde, yemek yerken modern bir görüntü elde etmek de gerçekleşir. Sütlü kahverenginde bulunan sandalye ve kanepeler üzerinde desenlerin bulunması model üzerine canlılık katmıştır.

Beyaz renk detayların sandalye, masa ve kanepe ayaklarına uygulanması üzerinde bulunan rengin ön plana çıkmasını sağlamıştır. İki rengin uyumlu görüntüsü pek çok kişinin tercihleri arasında yer alır. Her bir mobilyanın amacı ve işlevi bulunur. Bu nedenle kişiler kriterlerini belirleyerek ona uygun tercihlerde bulunurlar.

Pasific Home Bois Açılır Yemek Masası Koyu Meşe Fiyatı: 1.259 TL

Yemek masası, aileleri bir araya getiren bir ortam oluşturur. Birlikte yemek yenmesi, sohbet edilmesi ve farklı pek çok aktivitenin yapılmasına imkân verir. Bu nedenle tercih edilen yemek masası modeli oldukça dikkat çeker. Gelen misafirleri ağırlarken ilk izlenim açısından kişilerde olumlu bir etki bırakır. Altı adet açık tonlarda sandalye ve ceviz renginde masa ile kişilerin rahat bir şekilde yemeklerini bitirmeleri açısından oldukça konforludur.

Sade tasarımlardan hoşlanan kişiler için detay barındırmaması açısından tercih edilen yemek masası modelleri arasında yer alır. Tercih edilen takım arasında tasarlanan sandalye ve masanın birbirleri ile renk anlamında da uyumu yakalaması gerekir. Bu uyum işlev ve motifleri ile sağlanırken, ölçüler ve konforlu oturumu ile de sağlanması önemlidir.

Asos Yemek Masası Seti Fiyatı: 3.129 TL

Farklılık arayan kişiler için ilk sıralarda yer alan bu model, iki adet tekli sandalye, iki kişilik koltuk ve kanepe unsurları ile görsel açıdan estetik bir görüntü yansıtır. Sandalyelerin üstünde yer alan desenler ile masanın uyumu hem rahat hem de estetik bir görüntü sergiler. Ayak kısımlarında bulunan kaymaz yapılar ve sağlamış oldukları işlevler ile ön plana çıkar.

Yemek odası takımları hem salonda hem dedaha büyük yaşam alanlarında yemek yeme gereksiniminin giderildiği önemli mobilyalardır. Yemek odaları, yemek masası, sandalyeleri ile yaşam alanlarında seçilen ve görselliğe öne çıkaran şık bir konsept yaratmak için tasarlanan bir takımdır.

 

Yorum Yaz

− 1 = 1