Koltuk döşeme kumaşları 2014

Gündelik yaşamınız geçirdiğiniz oturma odalarınızda veya salonlarınızda kullandığınız koltukların kumaşlarını zevkinize göre tercih edebilirsiniz. Satın almak istediğiniz koltuk modelleri için koltuk döşeme kumaşları seçimini kendiniz de yapabilirsiniz. Sade ve modern tarzda birçok döşeme kumaş modellerinin bulunduğu birçok çeşit bulunmaktadır. berjer, oturma grupları, salon takımları, sandalye döşemeleri için birçok kumaş çeşidi üretilmektedir.

Sizler için tasarlanan koltuk döşeme kumaşları yeni sezonda farklı ürünler bulunduruyor. Bunlardan en farklı olanı ise her renkte bulunan tay tüyü olarak adlandırılan kumaş türüdür. Temizliğinin de çok rahat yapıldığı bu koltuk döşeme kumaşı en çok sipariş verilenler arasındadır. Deri, süet, zen gibi birçok yeni moda kumaş türünü 2014 koltuk döşeme kumaşları modelleri arasında bulabilirsiniz.

Bunların yanı sıra koltuk döşeme kumaşları 2014 için en yeni ürün olan deri ve kumaş karışımı anti bakteriyel özelliklere sahip döşeme kumaşlarıdır. Bunlar birçok koltuk modelleri için kullanılmaktadır. Silmesi ve temizlemesi oldukça kolaydır. Aynı zamanda koltuk döşeme kumaşları arasında görselliği en modern ürün olarak da bilinmektedir.

Koltuk döşeme kumaşları 2014 Resimleri 

Yorum Yaz

− 9 = 1