Koltuk Temizleme Nasıl Yapılır?

 

Koltuk temizliği dikkat edilmediği zaman kötü sonuçlar doğurabilecek bir durumdur. Koltuk yıkama ve koltuk temizliği yapılırken büyük özen gösterilmesi gerekir. Özellikle ev hanımları bu konuda bazen titiz davrandıkları gibi bazen ise yanlış temizlik malzemesi ve yanlış yöntemler kullanmaktadırlar. Bu şekilde yapılan hatalar koltuklarda büyük hasarlara yol açmaktadır. Bu yüzden koltuk yıkama konusunda oluşabilecek kötü sonuçlar ile karşılaşmamak için profesyonel bir destek almak gerekir. Sarıyer koltuk yıkama firmamız, gerekli hassasiyeti göstererek koltuklarınızı yıkamaktadır. Firmamız ile koltuklarınızı çok uygun fiyatlarda yıkatabilirsiniz. Yaptığımız kampanyalarla müşterilerimizin fazla ücret ödemen koltuklarının temizlenmesini sağlıyoruz.

 

Sarıyer koltuk yıkama firmamız, öncelikle özel makineler kullanarak koltuklarınızdaki tozları alır. Farklı koltuk kumaşları bulunduğu için kullanılacak olan yıkama şampuanı da önemlidir. Uygun olan şampuan tercih edilerek temizlik işlemlerine başlanması gereklidir. Firmamız, koltuklarınızın kumaşına göre olması gereken en uygun temizlik malzemesini seçer ve titizlikle koltuklarınızın temizliği için kullanır. Koltukların tozları alındıktan sonra özel karışımlı sularımızı koltuklarınıza uygulayıp belirli bir süre bekliyoruz. Bu süre içerisinde koltuklarınızdaki lekeler kolay bir şekilde çıkmaktadır. Ancak bazı zor lekelerin çıkmadığı durumlarda, özel olarak kullandığımız leke çıkarıcıları koltuklarınıza uygulayarak koltuklara zarar vermeyecek derecede olan fırçalarımız ile fırçalıyoruz. Koltuk temizliği konusunda son işlem olarak koltuklara püskürtme ve emme sistemi ile yıkama işlemi gerçekleştiriyoruz. Koltuk temizle işleminden sonra ortamın havalandırılmasını sağlayarak koltuk temizleme işlemlerimizi bitiriyoruz.

 

 

Firmamızın yatak, sandalye, ve yerinde halı yıkama hizmetleride bulunmaktadır. En büyük uzmanlık alanımız ise koltuk yıkamacılıktır. Koltuk yıkama fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın. Detayları müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

 

Kolay Temizlik Hizmetleri

0212 679 8888

0532 233 3369

Yorum Yaz