Kompakt Sistemler

Özellikle duş kabinleri gibi bir kategoride lider olan ve adeta hakim süren kompakt sistemler, teknolojinin gelişmesi ile beraber ortaya çıkan ve hayatı daha da kolaylaştırıp hayata adeta zevk katan ürünler arasında gösterilebilir. Kolaylıktan kasıt, elbette kompakt sistemler sayesinde tek tuşla istediğinizi yapabilmenizdir. Hayata zevk katmasından kasıt ise şüphesiz duş alırken müzik dahi dinleyebilmektir. Peki, bu kadar bahsi geçen bu kompakt sistemler, tam olarak ne işe yarar ve ne gibi konularda ön plana çıkar, gelin bu soruları kısa kısa cevaplayalım.

Teknolojinin geliştiğini adeta üstüne basa basa vurgulayan kompakt sistemler, tuş alırken tek tuşla istediğiniz şeyleri yapmanıza olanak sağlayan ürünlerdir. Şöyle ki eğer duş alırken canınız müzik dinlemek isterse bu kompakt sistemler sayesinde tek tuşla radyo kanallarına ulaşabileceğiniz gibi yine tek bir tuşla müzik listenize ulaşabilirsiniz. Tüm bu olanakları sunan şey ise tahmin edebileceğiniz gibi kompakt sistemlerdir.

Özel aydınlatması bile bulunan bu kompakt sistemler ise fiyat konusunda özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Yani bu demek oluyor ki siz, 1.000 TL’yi aşan bir kompakt sistemler de bulabilirsiniz 500 TL civarı da.

kompakt sistemler, Hydrocabin  Kompakt Sistem Buhar Sistemi

Yorumlar

  1. Feryat Ben 08 Aralık 2013

Yorum Yaz

82 + = 84