Köşe Takımı Fiyatları

Yeni tasarım mobilya tarzlarında ağırlıklı olarak kullanılan köşe takımları, modern dizaynları ile de özellikle genç kesimin tercihi olmaktadır. Birçok farklı model seçeneği içinde; Yerden yüksek ayaklı modeller, bazalı veya yataklı modeller, portatif özelliği olan modeller, deri yada silinebilir kumaşlardan olan modeller yer almaktadır.

Evinizin büyüklüğüne göre dilediğinizi ebat ve modelde tercih edebileceğiniz köşe takımları üçlü-ikili gibi değişik parçalardan oluşan model çeşitleri ile de tüketicilere alternatif sunmaktadır.Modern tarzları ve şık bir tasarıma sahip olan bu takımlar, bazı parçalarında kullanılan led aydınlatmalarla da görsel açıdan zenginlik katmaktadır. Ahşap görünümlü modellerde klasik tarzı seven tüketiciler için tercih edilen modeller arasındadır. Köşe parçalarının bazı bölümleri aynı zamanda sehpa olarak kullanılma özelliğine de sahiptir.

Yeni sezon ürünlerin birçoğunda sırt fontu oldukça konforlu ve oturma rahatlığı sağlayan modeller dikkat çekmektedir. Köşe takımları için kullanılan kaliteli malzemelerde bu ürünlerin daha uzun süreli ve konforlu bir biçimde kullanılmasını sağlamaktadır. Yeni sezona ait modelleri dekorasyon dergilerinden de görebilirsiniz.

Köşe Takımı Fiyatları Resimleri 

Yorum Yaz

− 6 = 1