Köşe Takımı Fiyatları

Salon dekorasyonlarında en çok kullanılan mobilyaların başında köşe takımları gelmektedir. Çok farklı tasarımlarla, farklı renk ve desenlerle hazırlanmış köşe takımları salonlarımızda güzel bir yaşam alnı oluşturmaktadır. Yıllardır kullandığınız salon takımınızı değiştirmek istiyor ama yeni köşe takımlarının fiyatlarının pahalı olacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Her bütçeye uygun fiyatlarla köşe takımı bulma imkânınız bulunmaktadır. Köşe takımı fiyatları kalite ve tasarımına göre değişmektedir.

Kaliteli malzeme ve kumaşlarla yapılmış, işçiliği fazla köşe takımları daha pahalı olduğu gibi, daha sade tasarımlı ve daha günlük kumaşlarla yapılmış köşe takımları daha ucuz olabilmektedir. Tabi mobilya mağazalarının benzer ürünleri arasında da fiyat farkları bulunabilmektedir. Siz bir köşe takımı alacaksanız farklı mağazalardaki farklı model ve fiyatları incelemeli ve ucuz ama kaliteli ve şık bir köşe takımını almalısınız.

Bütçenize göre 1000 liraya da 4000 liraya da köşe takımı bulabilirsiniz. Önemli olan aldığınız takımı doğru şekilde kullanabilmek ve salonunuza istediğiniz tarzı verebilmektir. Köşe takımı fiyatları her ailenin alabileceği seçeneklerde olmaktadır.

Köşe Takımı Fiyatları ResimleriYorum Yaz

80 − = 75