Köşe Takımları 2014

Köşe takımları kullanım rahatlığı sağlaması açısından ve mekânın kullanım alanını daha uygun kaplamasından dolayı tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Birbirinden şık oturma odası ve salon modelleri tasarımları ile göz doldurmakta ve tercih edilmektedir. Köşe takımları üstün kalitesi ve en modern tasarımlarıyla her zaman tüketicinin tercihi olmuş, özellikle son dönemlerde genç kesim tarafından daha çok ev dekorasyonu anlamında kullanılmaya başlanmıştır.

2014 sezonu ait yeni mobilya ürünlerinde öne çıkan takımlar arasında, yataklı köşe takımları ön plana çıkmaktadır. Ergonomik tasarım ve silinebilen kumaş seçenekleri ile bu ürünler tüketiciye alternatif yaratmaktadır

Yeni tasarım modeller ile evinize harika bir görünüm kazandıracak olan, renkli köşe takımlarının özelliklerini sayarsak eğer, ahşap yapının sağlam olması, 1. sınıf kaliteli malzemenin kullanılması, yatak olma özelliğinin bulunması, silinebilen kumaştan üretilmesi,  değişik renk ve desen seçeneği olması tercih sebeplerindendir. Birçok mobilya mağazasında değişik desen, renk ve modellerini görme şansına sahipsiniz. Ayrıca internet ortamında bu modelleri inceleyebilir ya da yeni sezon dekorasyon dergilerinden de fikir edinebilirsiniz.

Köşe Takımları 2014 ResimleriYorum Yaz

84 + = 93