2014 Köşe Takımları

Hane modasında köşeli koltuk ile dekorasyon fikirleri son senelerde popülerliklerinin artmasıyla daha da ehemmiyet kazandı. Köşe koltuklar değişik tasarımlarda her mobilya mağazasında karşınıza çıkıyor. Son senelerde artan çağdaş tasarımlarla beraber köşe koltuk modelleri de renkli, rahat ve işlevsel tasarımlarda üretilmekteler.
Köşeli koltuk modellerini oturma odanız veyahut salonunuzda kullanırken nasıl bir dekorasyon yapacağınıza karar vermelisiniz. Koltuk modeliniz dekorasyon tarzınıza tesir eden en ehemmiyetli mobilyanız olacaktır. Klasik veyahut çağdaş tarzda seçeceğiniz köşe koltuklar tarzı ne olursa olsun candan ve sosyal bir görüntü oluştururlar.
Düz minderlere sahip köşe takımlarda kullanacağınız yastıkların büyük ehemmiyeti vardır. Yastık desenlerinde ve renklerinde uyumlu ve dikkat çekici seçimler yapabilirsiniz. Renkli yastıkların yanında kullanacağınız koltuk şalları ve örtüler de yeniden aynı şekilde dikkat çekici olacak görsel tertip etmelerdendir.
Köşe koltuklar ile beraber olması gereken büyük orta sehpalar bitirici bir özellikte seçilmelidir. Aynı takımın parçası olarak alabileceğiniz uzanma koltukları ve puflar ile beraber rahat ve konforlu bir atmosfer yaratırken bitirici eşyalar ve mobilyalarında uyumlu seçilmesi gereklidir. Yan sehpalar ile orta sehpanın aynı olması ihtiyaç duyulan olmasa da genel bir tarz seçilmelidir.
Köşe koltukların rengini nötr renkler arasından seçmelisiniz. Bu size dekorasyonda esneklik kazandıracaktır. Bej, krem, gri gibi renkleri seçerek her renkle uyumlu koltuk takımına sahip olacaksınız. Aksesuarları ve duvar rengini değiştirmeniz dekorasyonunuzda yenilikler yapmanız için yeterli olacaktır.
Halı seçiminde de renk ve stil seçimlerinizi göz önünde bulundurarak koltuğunuza uygun boyutlarda ve özelliklerde seçilmelidir. Köşe koltuk ile dekorasyon fikirleri araştırıyorsanız örnekleri incelemenizi öneririz.

2014 Köşe Takımları ResimleriYorum Yaz

9 + 1 =