L Koltuk Modelleri

l-koltuk-modelleri (5)

Modern yapısı ile işlevsellik ve fonksiyonellik olarak çok kullanışlı olan L koltuk modelleri küçük evler veya odaları dar olanlar için en çok tercih edilen koltuk takımlarından biridir. L koltuk modelleri genellikle köşe koltuk takımları ile bilinmektedir. Ama günümüzde köşe koltuk takımlarından daha farklı bir görüntüye sahip olarak trendleri yavaş yavaş tırmanmıştır. Bu L koltuk modelleri şık görünümleri yanında dar olan mekanı daha geniş göstermeleri ve aynı zamanda kullanışlı olmaları ile de dekorasyona dinamiklik kazandırmaktadır. Yalın ve sade çizgileri ile modern tarzını ergonomik yapısı ile şekillendirmiştir.

l-koltuk-modelleri (1)

Eski tarz L koltuk modellerinin yanı sıra depo kısmı bulunmayan bu kısmı yatak olma özelliği ile kendi fonksiyonelliğini bir kez daha kanıtlayacak gibi gözüküyor. L koltuk modellerinin özel olarak ekleyebileceğiniz uzatma fonksiyonu ile değişiklik tasarlayabilir dekorasyonunuz da farklılık yaratabilirsiniz. Hatta bu L koltuk modellerine ekleyeceğiniz tekli berger ile ve bir puf ile daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. L koltuk modelleri yalın ve sadeliği ile gözleri büyülerken değişik objeler ile de dekore ederek fonksiyonelliğini attırabiliriz.

l-koltuk-modelleri (5)

l koltuk modelleri, koltuk modelleri, koltuk fiyatları, ucuz koltuk modelleri, yeni sezon koltuk modelleri, ucuz koltuk modelleri

Yorum Yaz

+ 86 = 93