Laminat parke modelleri

Laminat parke modelleri ev dekorasyonu için günümüzde artık olmazsa olmaz haline gelmiştir. Kaliteli ve modern modelleri ile herkesin evinde görmek istediği bir ürün haline geldi. Birbirinden güzel ve rengârenk modelleri ile girdiği her eve bambaşka bir hava katmaktadır. Evlerinizin bütün odalarına döşettirebileceğiniz gibi, su bazlılaminat modelleri ile banyonuza bile döşettirebilmektesiniz. Mineflodan, halıfleksten artık evlerinizi kurtarın. Çağımızın modern ürünü olan laminat döşeterek evlerinizi rutubetten de kurtarabilirsiniz.

Laminat parke modelleri, kullanılan hammadde bakımından da son derece kaliteli ve sağlıklıdır. Ayrıca geri dönüşüm sayesinde ekonomimize de katkısı büyüktür. En çok tercih edilen modeli akağaç parke modelidir. Döşendiği ortamı geniş gösterme özelliği olan bu model en çok tercih edilen modeller arasındadır. Metrekare hesabı satılan bu ürün alternatiflerine göre hem ucuz hem de daha kullanışlıdır. Ayrıca uzun ömürlüdür. Isı yalıtımına katkısı büyüktür.

Laminat parke modelleri yüzde seksen oranında ahşap olup, aşınmalara ve çizilmelere karşı dayanıklıdır. Kolay döşenebilen bu sistem aynı zamanda kolay temizlenmekte ve temizlik ürünlerine de dayanıklıdır.

Laminat parke modelleri ResimleriYorum Yaz

16 − = 14