Lazzoni mobilya bebek odası 2016

Bu sayfadaki Lazzoni mobilya bebek odası 2016 eşyaları çocuk odasında yerleştirmek için bir dizi değişik çözüm görülmektedir. Yatağın altında, çamaşırların, örtülerin ya da oyuncakların konulabileceği tekerlekli, geniş çekmeceler vardır. Pencerenin yanındaki köşede, duvara takılan metal taşıyıcılarla değişik raflardan oluşan bir düzen kurulmuştur. Rafların altında tekerlekli çekmeceler vardır; çekmeceler ön yüzlerindeki delikle kolayca açılırlar. Yan sayfadaki fotoğrafta, ranzalı karyola ve yazı masası görülmektedir.

Lazzoni mobilya bebek odası 2016 Masaların çalışma yüzeyleri ve oturma yükseklikleri gereksinime göre ayarlanabilmektedir.  oyunları öbürlerine yeğler. Okul çağında çocuğun odasında çalışma alanları, özellikle masalar, sayıca artırılmalıdır; çünkü artık büyükler gibi iskemleye oturarak çalışmaktadır. Masalar gibi raflar da hem sayıca çok, hem de daha geniş olmalıdır; çünkü eşya ve gereçlerini daha düzgün ve disiplinli kullanmaya dikkat et  mektedir; ister resim yaparak ve boyayarak eskiden beri süren deneylerini yinelesin, ister ilk ödevlerini yapsın, ister öğretici araştırmalarını sürdürsün, ne kadar farklı olurlarsa olsunlar elinin altındaki her şeyi gereksinimleri doğrultusunda kullanacaktır.

Okul ödevlerini yaparken oyun oynamaya, oyun oynarken müzik  dinlemeye yada müzik dinlerken eline geçen dergi ve kitapları karıştırmaya yönelebilecektir; çünkü oyun oynama, kendini oyalama çabaları aşağı yukarı bütünüyle değişmiştir. Arkadaşlarıyla olan ilişkisini okulda sürdürmektedir ve bu ilişki günlük, sürekli bir ilişkidir. Bu nedenle eve döndüğünde gönlünce düşünmek ve  yalnız kalmak ister. Odası da bu isteği göz önüne alınarak bazı yararlı öğelerle donatılmalı, gereksinebileceği çeşitli eşyalar elinin altında bulundurulmalıdır.Lazzoni mobilya bebek odası 2016

Lazzoni mobilya bebek odası 2016

Lazzoni mobilya bebek odası 2016

Lazzoni mobilya bebek odası 2016

Lazzoni mobilya bebek odası 2016

Lazzoni mobilya bebek odası 2016 Moda, Trend Lazzoni mobilya bebek odası 2016.

Yorum Yaz