Lazzoni Modern Konsol Modelleri

lazzoni-modern-konsol-modelleri (3)

Ev dekorasyonunda önemli bir yeri olan lazzoni modern konsol modelleri yeni çizgileriyle sıklıkla tercih edilmeye devam ediyor. Her salonda karşımıza çıkan konsollar ve üzerindeki aksesuarlarla evimizin şıklığı tamamlanıyor. Bu şık tasarımları sizlere sunan lazzoni modern konsol modelleri 2015 seçeneklerini şimdiden sizlerin beğenisine sundu.

Yıllardır evlerin misafir odalarında kullanılan konsollar zamanla daha modern tasarımlar haline geldiler. 2015 lazzoni modern konsol modelleri de konsol tasarımında gelinen son noktayı temsil ediyor. En şık ayrıntıları ve dekoratif parçaları kullanarak göz kamaştıran lazzoni pek çok renkte tasarlanabilmektedir. Lazzoni ahşap konsol modelleri ise birçok evde karşımıza çıkabilen en klasik tasarımların başında geliyor. Ahşap konsollar eskitme görüntüleriyle vintage dekorasyon malzemesi olarak da kullanılabiliyor. Bu tarzın simgesi olan ahşap materyal renkli ya da tek renk olarak tasarlanabilmektedir. Lazzoni eskitme konsol modelleri eski mobilyalardan vazgeçemeyenlerin en çok sevdiği tasarımdır. Eskitme görüntüsüyle klasikliği yansıtan bu modelin diğer parçalarla uyumu da göz kamaştırıyor.

Her detayıyla beğenilen lazzoni modern konsol modelleri günümüzde çok daha farklı çizgilerle tasarlanarak modernliği yansıtır hale geldi. Geniş renk seçenekleriyle birlikte kullanılan diğer malzemeler de konsolun tarzını belirleyen bir kriter olarak karşımıza çıkıyor. Yemek odalarının vazgeçilmezi olan modern konsol modelleri lazzoni kalitesiyle birleşince ortaya birbirinden özel tasarımlar çıkmaktadır. Bir konsol seçerken öncelikle hangi tarzda tasarımları beğendiğinize karar vermeniz gerekir. Salonunuzda tek başına kullanacağınız bir konsol tek başına bir tarzı yansıtabileceği gibi yemek odasının takımına dahil olan konsollar takımla aynı tarzda tasarlanıyorlar. Lazzoni modern konsol modelleri ise evinizde tam anlamıyla modernliği yansıtan ve daha sade çizgilerle tasarlanan soft bir modeldir. Klasik modellerin bu tasarımlardan farkı ise çok daha detay ve oymalı çizgilerden oluşmasıdır.

Lazzoni modern konsol modelleri arasında istediğiniz her çizgiye rastlayabileceğinizden bahsetmiştik. Bilindiği gibi yemek odalarında kullanılan konsollarda kimi zaman ayna detayları da tercih edilebiliyor. Lazzoni aynalı konsol modelleri genellikle takımın bir parçası olabileceği gibi tek başına da tasarlanabilmektedir. Yemek odalarında masayla uyumlu görünüme sahip olan konsollar tek başına tasarlanmışsa bir duvarın önüne yerleştirilebilir.

Lazzoni Modern Konsol Modelleri Resimleri



Yorum Yaz

36 − = 34